Zirve Cafe Camping

Zirve Cafe Camping
4,20

zirve-cafe-camping.business.site/

0 545 201 67 90

Memiş, Murat Yenigün Cd. No:165, Cide/Kastamonu

Özel işletme


Hakkında

Kastamonu’nun Cide ilçesinde Karadeniz’in eşsiz doğasıyla bütünleşeceğiniz rotalardan biri de Zirve Cafe Camping. Batı Karadeniz’in eşsiz mirası Kastamonu’da bulunan Zirve Cafe Camping tesisi, Murat Yenigün Caddesi üzerinde hizmet veriyor. Bu sayede kamp sınırları içerisinde vakit geçirirken gün içerisinde ilçeyi keşfetme şansı da bulabiliyorsunuz. Mavi ve yeşilin cenneti Zirve Cafe Camping, denize sıfır büyüleyici bir rotada hizmet veriyor. Üstelik tesisin eşsiz konumu misafirler adına ulaşımı da oldukça elverişli kılıyor. Tesise gelmek için İstanbul’dan yola çıktığınızda Anadolu Otoyolu’nu kullanarak yaklaşık 6 saatlik bir süre içerisinde hedefe ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kastamonu’dan 2 saat ve Cide ilçe merkezinden özel araçla 8 dakika içerisinde tesise gelebilirsiniz. Ayrıca özel aracınızın olmadığı durumlarda ilçeden hareket eden köy dolmuşlarıyla kamp tesisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Zirve Cafe Camping’te özgür bir kamp deneyimi sunan konaklama tercihleri bulunuyor. Denize sıfır büyüleyici bir konumda yer alan Zirve Cafe Camping’te çadırınızı belirli noktalara kurabilirsiniz. Ayrıca çadırınızın olmadığı durumlarda tesisin misafirler için özel tahsis etmiş olduğu yerleşik çadırları kiralayabilirsiniz. Tesiste çadırınızla konforlu bir şekilde konaklarken pek çok ihtiyacınızı karşılayabilecek olanaklar da bulabilirsiniz. Zirve Cafe Camping’in kafe kısmında sabah-öğle-akşam yemeklerini birbirinden lezzetli öğünlerle karşılayabilirsiniz. Üstelik tesisin benzersiz sunumlarıyla yemekleri keyifli bir hale getirirken manzara karşısında büyülenebilirsiniz. Tesisin merkezi konumu sayesinde çevrede yer alan işletmelere yürüme mesafesinde ulaşım sağlanabiliyor. Bu sayede kamp süresince ihtiyaç duyduklarınızı çevre işletmelerden kolayca temin edebilirsiniz. 

Zirve Cafe Camping’in doğayla bütünleşmiş ve denize sıfır konumu pek çok aktiviteyi de mümkün kılıyor. Bunun için öncelikle gün içerisinde sahile giderek denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca bölgede tekne turu, dalış ya da olta balıkçılığı gibi aktivitelere de vakit ayırabilirsiniz. Bunun yanı sıra doğanı derinliklerini keşfetmek için de bisiklet sürebilir ya da küçük çaplı doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Zirve Cafe Camping’e gelmişken Cide ilçesini keşfetmek için de bir şehir turu planlayabilirsiniz. Kamp tesisine doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat bilgisi ve daha pek çok bilgiye ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş