Zirkon Beach Camping

Zirkon Beach Camping
4,00

zirkonbeachcamping.business.site

0532 494 48 48

Çiftlik mahallesi kumsal sokak Fethiye Türkiye

Özel işletme


Hakkında

Yolda vakit kaybetmeden tatile ulaşabileceğiniz bir kamp alanı arıyorsanız Zirkon Beach Camping tam size göre. Ulaşım sıkıntısının bulunmadığı Zirkon Beach Camping’te arzunuza göre bungalov, çadır ya da karavanınız ile konaklayabilirsiniz. Fethiye ilçe merkezine yürüme mesafesinde bulunan tesis, özel plajında konuklarına ücretsiz şezlong ve şemsiye imkânı da sunuyor. Geniş bir çimenlik bölgede kurulan kamp alanında kendi çadırınızla konaklayabilir ya da işletmenin misafirlere tahsis ettiği çadırları kiralayabilirsiniz. Birkaç adımda plaja ulaşabileceğiniz işletmede masmavi bir denizin özgür dalgalarına şahit olabileceksiniz.

Mevkiden yana problem yaşamayacağınız tesise özel araç, motorlu taşıt, toplu taşıma ya da karavan ile kısa sürede gidebilirsiniz. Özel araçla bölgeye gelirken Fethiye ilçe merkezinden yola çıkıp Cahit Beğenç Bulvarı istikametinde ilerleyerek Çalış Plajı’na yönelmeniz gerekir. Daha sonra Kumsal Sokak yönünde tesisin tabelasını görebilirsiniz. Doğanın mucizelerini insanlarla buluşturan işletmede birçok hizmet de aynı anda sunuluyor. Tesiste konaklarken gün içerisinde wc, duş, elektrik, internet bağlantısı, sıcak su, buzdolabı, bulaşık yıkama alanı, sahil pufu, şemsiye ve şezlong gibi hizmetlere ulaşabilirsiniz. Kampın düz ayak yapısı ve güvenli sistemi çocuklar için de uygun bir konaklama imkânı sunacaktır. Bu sayede ailenizle unutulmaz bir kamp tatili yapabilirsiniz.

Denize yürüme mesafesi bulunan kamp işletmesinde bir yaz tatilinden beklediğiniz her türlü eğlenceli aktiviteyi bulabileceksiniz. Masmavi denizin uzandığı sahilde arzunuza göre dalış yapabilir, özgürce yüzebilir ya da olta balıkçılığını deneyebilirsiniz. Aynı zamanda Fethiye’nin farklı destinasyonlarına doğru gezi düzenleyerek şehrin tarihi dokusunu keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Tesisin düz ayak yapısı trekking ve bisiklet sürüşü için de harika bir imkân sunacaktır. Tesise doğru yola çıkmadan önce güncel fiyatları ya da müsaitliğini sorgulamak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş