Zeytinlik Çadır Kamp ve Piknik Yeri

Zeytinlik Çadır Kamp ve Piknik Yeri
4,60

zeytinlik-cadr-kamp-yeri.business.site/

0 543 233 52 67

Kilitbahir Yeni Liman Mevkii, Eceabat/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde huzurun baş adresi için Zeytinlik Çadır Kamp ve Piknik Yeri tesisini ziyaret edebilirsiniz. Kilitbahir Yeni Liman Mevkiinde bulunan tesiste zeytin ağaçlarının gölgesinde unutulmaz bir kamp tatili yapabilirsiniz. Hem manzara hem de sakinlik detaylarıyla zenginleşen Zeytinlik Çadır Kamp ve Piknik Yeri’nin özellikle yaz sezonu boyunca pek çok misafir ağırladığını söyleyebiliriz. Çadır kampı ve piknik alanı olarak hizmet veren tesisin İstanbul’a 3 saat 37 dakika, Balıkesir’e 3 saat 17 dakika, Çanakkale’ye 1 saat 19 dakika ve Eceabat ilçe merkezine yaklaşık olarak 5 dakikalık mesafesi bulunuyor. Bu sayede çevrede bulunan şehirlerden yola çıktığınızda Eceabat hedefini takip ederek kısa bir süre içerisinde tesise ulaşabilirsiniz. Zeytinlik Çadır Kamp ve Piknik Yeri’ne gelirken deniz feribotunu kullanarak Kilitbahir’e geçebilirsiniz. Böylece kara yoluna ihtiyaç duymadan deniz üzerinden kısa bir süre içerisinde tesise ulaşabilirsiniz.

Zeytinlik Çadır Kamp ve Piknik Yeri’nde misafirlerin arzusuna göre çeşitli konaklama alternatifleri sunuluyor. Kamp tesisinde arzunuza göre manzara karşısında çadırınızı kurabilirsiniz. Sessizlik ve huzurun keyfini çıkarmak istediğiniz izole saatlerinde ise zeytin ağaçlarının gölgesinde çadırla kamp yapabilirsiniz. Tesisin güler yüzlü ve misafirperver hizmet anlayışı sayesinde kendinizi ev konforunda hissedeceğiniz gibi pek çok hizmet alternatifiyle de karşılaşabilirsiniz. Kamp tesisinde kendi yemek malzemelerinizi saklayabileceğiniz bir buzdolabı bulunuyor. Ayrıca yemeğinizi hazırlayıp manzara karşısında yedikten sonra özel ayrılmış bulaşık alanlarında temizliği yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra tesiste otopark, çadır alanları, ortak oturma yeri, çeşme, elektrik bağlantısı, sıcak su, duş ve tuvalet gibi imkânlardan faydalanabilirsiniz.

Zeytinlik Çadır Kamp ve Piknik Yeri tesisinde Çanakkale şehrinin dinlendirici atmosferiyle baş başa zamanlar geçirebilirsiniz. Üstelik bu zamanları pek çok aktiviteye vakit ayırarak da kıymetli kılabilirsiniz. Bunun için çok kısa bir süre içerisinde denize giderek yüzme, dalış ve balıkçılık aktivitelerini deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca doğanın huzurlu yüzüyle tanışmak adına bisiklet sürüşü ya da doğa yürüyüşlerine katılabilirsiniz. Tesisin merkez lokasyonlara yakınlığını bir fırsat bilerek şehir turlarına da vakit ayırabilirsiniz. Zeytinlik Çadır Kamp ve Piknik Yeri’ne doğru yola çıkmadan önce tesis hizmetleri ve sezonluk fiyat hakkında bilgi edinmek için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş