Zeytindalı Camping

Zeytindalı Camping
3,80

fb.com/zeytindalı-camping-beach-club-237236186767951

0 542 225 98 55

Assos yolu üzeri 2.km, Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Assos Zeytindalı Camping’te aradığınız butik ve konforlu bir kamp tatilini yapabilirsiniz. Assos Yolu üzerinde hizmet veren Zeytindalı Camping, gün içerisinde masmavi bir denizin keyfini çıkarırken akşam mangal ve piknik yapabileceğiniz keyifli rotalardan biri. Ziyaretçilerine yemyeşil ağaçların serinletici kokusu altında eğlenceli tatil anıları vadeden Zeytindalı Camping’e ulaşım hem toplu taşıma hem özel araçla sağlanıyor. Tesise Küçükkuyu ilçe merkezi konumundan özel araçla yaklaşık 15 dakikada gelebilirsiniz. Merkezden yola çıktığınızda öncelikle Süleyman Sakallı Caddesi’ne bağlanmak için İzmir Çanakkale Yolu/D550/E87 hedefine ilerlemeniz gerekiyor. Ardından ulaştığınız yol üzerinden iki kez sırayla sola döndüğünüzde girdiğiniz yolun yine sol şeridinde Camping’i görebilirsiniz. Zeytindalı Camping’e gelirken Küçükkuyu ilçesinde hizmet veren düzenli minibüs seferlerinden de faydalanabilirsiniz.

Kaz Dağları’na uzanan ferahlatıcı sahilde hizmet veren Zeytindalı Camping işletmesinde çadır ve karavan ile konaklamak mümkün. Tesiste isterseniz kendi çadır ve karavanınız ile konaklayabilirsiniz. Şahsi kamp ekipmanlarınız yoksa işletme tarafından misafirler için özenle hazırlanan yerleşik çadırları kiralayabilirsiniz. Yemyeşil tabiatın içinde aile sıcaklığını hissedeceğiniz dinlendirici bir kamp tatili yaparken çeşitli ihtiyaçlarınıza hitap eden kapsamlı hizmetler de bulabilirsiniz. Tesiste ağırlıklı olarak usta aşçılar tarafından özenle hazırlanan deniz mahsullerinin sunulduğu bir restoran yer alıyor. Ayrıca kendi yemeğinizi şahsi malzemeleriniz ile ortak kullanım mutfakta da hazırlayabilirsiniz. Yemek öğünlerinize piknik keyfini eklemek isterseniz de yemyeşil ağaçların ortasında piknik ya da mangal da yapabilirsiniz. Yemek vaktini tamamladıktan sonra tesisin bulaşık yıkama alanında ekipman temizliğini de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik tesiste konakladığınız süre boyunca çamaşır makinesi hizmetinden de faydalanabilirsiniz. 

Ege’nin zeytin kokulu sahillerini andıran Zeytindalı Camping’te eğlenceli vakit geçirebileceğiniz birçok olanak bulunuyor. Tesisin özel plajında konaklama ücretine dâhil olarak şezlong ve şemsiye imkânından faydalanabilirsiniz. Ayrıca iskelenin rengarenk şekilde düzenlenmiş atmosferinde kendinizi özel ve mutlu hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle keyifli anılar biriktirmek için de voleybol alanını değerlendirebilirsiniz. Zeytindalı Camping’te çocukların da keyifli vakitler geçirebilmesi için bir park alanı kurulmuş. Dolayısıyla tesise ailenizle birlikte gönül rahatlığıyla gelerek her yaştan misafire hitap eden geniş hizmetler bulabilirsiniz. Zeytindalı Camping’e doğru yola çıkmadan önce çeşitli sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş