Zeytin Camping ve Apart Evleri

Zeytin Camping ve Apart Evleri
4,70

zeytincamping.business.site/

0 531 624 16 00

Adrasan, Deniz Cd. No 278, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Adrasan Zeytin Camping ve Apart Evleri’nde yıl boyunca ihtiyaç duyduğunuz huzurlu tatil anıları biriktirebilirsiniz. Adrasan Mahallesi’nde hizmet veren tesis, 2750 m2 zeytin, dut ve okaliptüs ağaçlarının arasında bulunuyor. Dolayısıyla evinizdeki konforlu yaşamı kamp hayatında da doğayla bir bütün olurken hissedebiliyorsunuz. Ayrıca Zeytin Camping ve Apart Evleri’nin geniş konaklama seçenekleriyle birleşen kapsamlı hizmetleri sayesinde tatilde de aradığınız konfor ve huzuru bulabilirsiniz. Muhteşem kokulu dut, zeytin ve okaliptüs ağaçları altında kamp yapabileceğiniz tesise özel araç ya da toplu taşıma araçlarıyla gelebilirsiniz. Tatile gelirken tercihiniz toplu taşımadan yana olacaksa Adrasan ilçesinde hizmet veren minibüsleri kullanarak Zeytin Camping ve Apart Evleri’nin çok yakınında inebilirsiniz. Ayrıca Deniz Caddesi üzerinden özel aracınızla gelerek kısa bir süre içerisinde tesise ulaşabilirsiniz.

Zeytin Camping ve Apart Evleri’nden içeri adım attığınız andan itibaren muhteşem bir doğanın kalıcı izlerine tanıklık edeceksiniz. Üstelik tesisin kapsamlı konaklama seçenekleriyle doğayla birleşen konforunuza katkıda bulunabilirsiniz. Kamp işletmesinde misafirlerin konaklayabileceği bir çadır ve karavan park alanı mevcut. Ayrıca şahsi kamp ekipmanlarının olmadığı durumlarda tesisin yerleşik çadır ya da bungalov evlerini kiralayabilirsiniz. Zeytin Camping ve Apart Evleri’nde 35-55 ve 85 metre civarında üç adet bungalov ev bulunuyor. Dolayısıyla tesise gelmeden önce rezervasyon için mutlaka iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Adrasan’ın gözdesi olan tesiste çadırda konaklayacak misafirler için minder, telefon şarjı ve mutfak aleti şarj hizmeti sunuluyor. Dolayısıyla kampınız süresince birçok noktada mahrumiyet yaşamıyorsunuz. Zeytin Camping ve Apart Evleri’nde konakladığınız süre boyunca ortak kullanım alanında 24 saat kesintisiz sıcak su, wc, duş, içme suyu, mangal alanı, internet, aydınlatma sistemi, elektrik ve otopark hizmeti bulabilirsiniz. Ayrıca tesisin köşklerinde keyifli vakit geçirirken elektrik kullanarak günlük işlerinizi de kolayca halledebilirsiniz.

Adrasan Yolu’na sıfır konumda yer alan Zeytin Camping ve Apart Evleri’nin muhteşem denize yaklaşık 400 metre yani 6-7 dakikalık bir yürüyüş mesafesi bulunuyor. Bu sayede gün içerisinde fazla efor sarf etmeden Adrasan’ın muhteşem denizine kavuşabiliyorsunuz. 7’den 70’e her yaştan misafirin eğlenceli vakit geçirebileceği hizmetlerle genişletilmiş kamp tesisinde bir salıncak da bulunuyor. Dolayısıyla ailenizle birlikte keyifli bir kamp tatili geçirebiliyorsunuz. Okaliptüs, dut ve zeytin ağaçlarının büyüleyici kokusuyla her anınızda huzur bulacağınız Zeytin Camping ve Apart Evleri’ne gitmeden önce müsaitlik durumu hakkında bilgi almak için iletişime geçmenizi öneririz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş