Zeus Motel Camping

Zeus Motel Camping
4,60

instagram.com/zeusbeachcamping

0507 260 23 90

Akgün Albayrak Cd. Mıhlı Mah No:80 Küçükkuyu / Ayvacık - Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Tertemiz oksijeni sayesinde adeta yenileneceğiniz bir tatil için Zeus Beach & Camping’e gidebilirsiniz. Ayvacık Arıklı bölgesinde bulunan Zeus Beach & Camping işletmesi masmavi bir denizin uzandığı yemyeşil doğaya kapılarını açıyor. Dolayısıyla tesiste tatil yaparken kendinizi hiç olmadığınız kadar huzurlu ve dinç hissedebilirsiniz. Zeus Beach & Camping’e ulaşım için de türlü alternatifler mevcut. Tesise gelirken arzunuza göre özel araç ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Camping’e gelirken özel aracınızı kullanacaksanız öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru batı yönünde ilerlemelisiniz. Daha sonra Ayvacık Gülpınar Yolu konumunda sağa dönmeli ve Behramkale Köy Yolu yönünde devam etmelisiniz. Ardından sırasıyla iki kez sağa döndüğünüzde tesisi yolun sol tarafında görebilirsiniz. Zeus Beach & Camping’e gelirken tercihiniz toplu taşımadan yana olacaksa da Ayvalık ilçe terminali üzerinden minibüslere binebilir ya da tesisin anlaşmalı olduğu taksileri kullanabilirsiniz. 

Doğaya açılan kapınız olacak Zeus Beach & Camping’te şahsi çadırınızla konaklayabilirsiniz. Kendi çadırınız yoksa da işletmenin özel tahsis ettiği yerleşik çadırları kiralayabilirsiniz. Tercihiniz daha lüks bir konaklamadan yana olursa bungalov evleri de kiralayabilirsiniz. Tesisin yerleşik çadırları yüksek bir yapıya sahip. Üstelik içinde üç kişilik bazalı yatak, buzdolabı, masa ve sandalye gibi olanaklar mevcut. Tesiste konaklarken bungalov evlerin bahçesinde kontrollü olmak şartıyla mangal ve semaver de yakabilirsiniz. Ancak tesise daha önce yaşanmış bir olumsuzluğa karşı bir önlem olarak elektrikli ev aletleri alınmıyor. Dolayısıyla tesiste yemeğinizi kafeteryanın aperatif öğünlerinden karşılayabilir ya da lezzetli bir mangal yakabilirsiniz. Zeus Beach & Camping’te kiraladığınız çadır ve bungalov yapıların içine evcil hayvan kabul edilmiyor. Ancak evcil hayvanınızla şahsi çadırınızda konaklayabilirsiniz.

Zeus Beach & Camping’te şemsiye ve şezlongu konaklama ücretine dâhil olarak bulabileceğiniz bir plaj bölümü mevcut. Ayrıca masmavi bir denizin keyfini çıkarabilmeniz için iskele de koyulmuş. Dolayısıyla tesiste konaklarken gün içerisinde yüzme, dalış, olta balıkçılığı ve kano gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilirsiniz. Doğanın yemyeşil dokusuyla birlikte tertemiz bir atmosferi keşfetmek için de trekking, bisiklet sürüşü ya da gezi yapabilirsiniz. Zeus Beach & Camping’e doğru yola çıkmadan önce çeşitli sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kültür
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Kano
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş