Zetaş Kamp

Zetaş Kamp
3,60

--

02523192231

Gümbet, Ethem Kaptan Sk. No:9/A, Bodrum/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Sahile çok yakın konumda bütçe dostu bir kamp tatili yapmak için rotanızı Zetaş Kamp’a çevirebilirsiniz. Bodrum’un gözde beldesi Gümbet’te bulunan Zetaş Kamp, okaliptüs ağaçlarıyla çevrili oldukça geniş bir arazi üzerine kurulmuş. Eğlence merkezi Gümbet’te bulunan tesiste kendinizi dinç ve huzurlu hissedebileceğiniz bir kamp tatili yapabiliyorsunuz. Yaz seozunu yerli ve yabancı turistlerin adeta gözdesi hâline gelen Zetaş Kamp’ta hem karavan hem de çadır konaklaması yapabiliyorsunuz. Tesis, eğlence mekânlarına yakınlığına rağmen oldukça makul fiyatları sayesinde bir tatile yönelik her beklentinizi karşılamaya yetiyor.

Bodrum’un eğlence merkezi Gümbet’te bulunan Zetaş Kamp’a toplu taşıma ve özel araç ile gelebiliyorsunuz. Tesise özel araçla gelecekseniz Bodrum şehir merkezinde Adnan Menderes Caddesi’ne gelerek kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İşletmeye vardıktan sonra özel aracınızı da otoparka park edebilirsiniz. Geliş için tercihiniz toplu taşımadan yana olacaksa da Muğla’nın ilçelerinden kalkan küçük minibüslere binerek Bodrum’a gelebilirsiniz. Bodrum ilçe otogarından Gümbet Sahili yönüne giden minibüsleri kullanarak kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Zetaş Kamp’ın Bodrum şehir merkezine yakınlığı ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için de konforlu bir imkân sunuyor. Aynı zamanda birçok ihtiyacınızı kamp alanı sınırları içerisinde de karşılayabiliyorsunuz. Tesisin misafirler için sunmuş olduğu hizmet politikasında wc, sıcak su, duş, internet bağlantısı, elektrik, restoran, şemsiye, soyunma kabinleri ve şezlong bulunuyor. Bu sayede her türlü ihtiyacınıza kısa süre içerisinde çözüm bulabiliyorsunuz. Zetaş Kamp’ta konaklarken gün içerisinde konforlu vakitler geçirirken akşam saatlerini merkezde bulunan eğlence mekânlarında da geçirebilirsiniz.

Gümbet’te bulunan Zetaş Kamp, konforlu bir konaklamanın yanı sıra çeşitli aktiviteleri de deneyimleyebileceğiniz elverişli bir ortam sunar. Tesisin plajında vakit geçirmek isterseniz masmavi bir denizde yüzme ve dalışın keyfini çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda işletmenin Bodrum şehir merkezine yakınlığı sayesinde bölgeyi keşfedebileceğiniz bir gezi ya da trekking de planlayabilirsiniz. İşletmeye doğru yola çıkmadan önce bilgi almak için iletişim numaraları üzerinden kolayca bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş