Yuvarlakçay Çınar Camping

Yuvarlakçay Çınar Camping
4,70

yuvarlakcay-cnar-campng.business.site/

(0252) 267 00 53

Pınar mah. yuvarlakcay mevki no:147, Köyceğiz/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Köyceğiz’in gözlerden uzak ve nezih bir noktasında kamp yolculuğuna çıkmak için Yuvarlakçay Çınar Camping’e gidebilirsiniz. Çayın yanına kurulmuş tesis, ailenizle birlikte şehir gürültüsünden uzaklaşarak sakin ve sessiz anılar biriktirmenizi sağlıyor. Bu sayede tatilden döndüğünüzde kendinizi oldukça dinç hissedebiliyorsunuz. Yuvarlakçay Çınar Camping, Muğla’nın Köyceğiz ilçesi ve Pınar mahallesinde hizmet veriyor. Dolayısıyla ulaşımınızı hem özel araç hem de toplu taşımayla yaz sezonu boyunca sağlayabiliyorsunuz. Tesise toplu taşımayla ulaşmak için büyükşehir dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca şehrinizden özel araçla yola çıktığınızda tesise kolayca gelebilir ve otopark imkânından faydalanabilirsiniz.

Yuvarlakçay Çınar Camping’te özgür bir kamp yolculuğuna çıkabileceğiniz konaklama imkânı bulunuyor. Dilerseniz çayın hemen yanına çadırınızı kurarak sakinliğin büyüsünü keşfedebilirsiniz. Tesiste çadırınızla konaklarken günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz olanaklarla da buluşabilirsiniz. Yuvarlakçay Çınar Camping’te misafirler için sıcak su, duş, tuvalet, elektrik bağlantısı ve aydınlatma hizmetleri sunuluyor. Bunun yanı sıra yiyeceğinizi hemen yanı başında bulunan otelin restoranından yiyebiliyorsunuz. Böylece hem otelin hem de kamp alanının sunmuş olduğu hizmetler sayesinde gözlerden uzak ve konforlu bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yuvarlakçay Çınar Camping’in doğayla iç içe konumu pek çok aktivite için de elverişli imkânlar sunuyor. Bu sayede tesis çevresinde yürüyüş yapabilir ya da şehri gezeceğiniz bir tura çıkabilirsiniz. Aynı şekilde bisiklet turu da yapabilirsiniz. Kamp sınırları içerisinde vakit geçirmek isterseniz de çayın hemen yanı başında en sevdiğiniz kitabı okumaya bir süre ayırabilirsiniz. Yuvarlakçay Çınar Camping’e doğru yola çıkmadan önce konaklama imkânları ve hizmet hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

30°/18° C

Clouds

Çar (24.Nis)

23°/16° C

Clouds

Per (25.Nis)

24°/17° C

Clear

Cum (26.Nis)

26°/17° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

18°/16° C

Rain

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş