Yörük Obası Camping

Yörük Obası Camping
4,80

adrasankamp.com/

0 537 278 21 02

Adrasan, 233. Sk., Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Doğayla baş başa kusursuz bir tatil fırsatı için Yörük Obası Camping’i tercih edebilirsiniz. Antalya’nın Kumluca ilçesi ve Adrasan Mahallesi’nde yer alan Yörük Obası Camping, kusursuz bir kamp deneyimi ve unutulmaz piknik anıları sunmayı başarıyor. Üstelik Likya Yolu üzerinde hizmet veren Yörük Obası Camping’te kültürel bir kamp tatiline de adım atabilirsiniz. Adrasan’ın vazgeçilmez rotası olan Yörük Obası Camping’e giderken Adrasan bölgesinde düzenli seferi bulunan araçları tercih edebilirsiniz. Ayrıca kamp tesisine Adrasan ilçe merkezinden 233. Cadde istikametini kullanarak yaklaşık 7-8 dakika içerisinde gelebilirsiniz. Tesise özel araçla geldiğinizde aracınızı otopark noktasına da güvenle park edebilirsiniz.

Deniz dalgalarının dinlendirici sesiyle güne başlayacağınız Yörük Obası Camping’te kendi çadırınızla kalabilirsiniz. Ayrıca kamp ekipmanlarınız yoksa tesisin özenle hazırlamış olduğu yerleşik çadırları uygun bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz. Tatilinizde çadır yerine bungalow tercihi yaparsanız da Yörük Obası Camping’in televizyon, klima, wc ve banyo gibi imkânların sunulduğu özel odalarında kalabilirsiniz. Tesisin bungalow odalarında mutfak ve bulaşık yıkama alanı bulunuyor. Dolayısıyla burada kendi yemeğinizi güvenle hazırlayabilirsiniz. Ayrıca çadırda konaklıyorsanız tesisin ortak kullanım bölgesinde yer alan mutfaktan faydalanabilirsiniz. Üstelik kamp vakitlerini daha keyifli bir hâle getireceğiniz bir piknik yapabilir ve bu esnada özel mangal alanlarından faydalanabilirsiniz. Kampçılar için geniş bir hizmet anlayışı sunan Yörük Obası Camping’te bir çamaşırhane de bulunuyor. Burada çamaşırlarınızı makul bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz.

Sonsuz gökyüzü altında mavinin en güzel tonlarına şahit olacağınız Yörük Obası Camping, Adrasan halk plajına 800 metrelik mesafede yer alıyor. Böylece yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca Adrasan’da yer alan Korsan Koyu, Papaz Koyu ya da Suluada gibi rotalara canlı gözle tanık olmak için tekne turlarına katılabilirsiniz. Likya Yolu üzerinde yer alan Yörük Obası Camping, trekking sevdalıları için de eşsiz bir imkân sunuyor. Kamp tatilinizi daha kültürel bir keşif hâline getirmek için Likya Yolu üzerinde trekking yapabilirsiniz. Yörük Obası Camping’in detaylı ücret bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kano
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)