Yeşilyurt Life Plaj, Karavan, Çadır, Tiny House

Yeşilyurt Life Plaj, Karavan, Çadır, Tiny House
4,70

yesilyurtlife.com/

0543 417 32 80

Yeşilyurt köyü Agora mevkii No:11, Ayvacık/Çanakkale

info@yesilyurtlife.com

Özel işletme


Hakkında

Yeşilyurt Life’de, doğanın dinlendirici atmosferini keşfederken aile sıcaklığında tatile imza atabilirsiniz. Kuzey Ege’nin el değmemiş yamaçlarında doğayla baş başa bir kamp tatili vadeden Yeşilyurt Life – Plaj, Karavan, Çadır ve Tiny House’de unutulmaz birçok anı biriktirebilirsiniz. Tesisin bir tarafında tertemiz havasıyla büyüleyen zeytin ağaçları bulunurken diğer tarafında dalga sesleriyle huzur bulacağınız masmavi bir deniz mevcut. Dolayısıyla Yeşilyurt Life’de kalırken kendinizi bir rüyada hissedebilmeniz mümkün. Yeşilyurt Life, Küçükkuyu’ya 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Böylece toplu taşımayı kullanmanıza gerek kalmıyor. Tesise Assos ilçe merkezinden ulaşmak isterseniz de özel araçla Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerleyerek Ayvacık Gülpınar Yolu konumunda sağa dönmelisiniz. Ardından Behramkale Köy Yolu yönünde devam ederek sağa dönmelisiniz. Girdiğiniz yolun sağ şeridinde Yeşilyurt Life’yi görebilirsiniz. Ayrıca tesise vardığınızda özel aracınızı otoparka da güvenle bırakabilirsiniz. 

Yeşilyurt Life – Plaj, Karavan, Çadır ve Tiny House tesisinde her tatil anlayışına hitap eden çeşitli konaklama birimleri mevcut. Tesiste arzunuza göre kendi çadır ve karavanınız ile konaklayabilirsiniz. Ayrıca tesissin ev konforunu aratmayacak şekilde dekore ettiği Tiny House ve Bungalow evlerini kiralayabilirsiniz. Yeşilyurt Life’de yemek vaktinizi ortak kullanımlı mutfakta hazırladığınız lezzetli öğünlerle zenginleştirebilirsiniz. Ayrıca tesisin özel restoranında hazırlanan zengin menü çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz. Yeşilyurt Life’de ateş ve mangal yakmak yasak. Ancak kendi yemeğinizi getirmiş olduğunuz tüp ile pişirmenize izin veriliyor.

Kadim zeytin ağaçları ortasında 10 dönümlük geniş bir arazi üzerine kurulan Yeşilyurt Life’de yaz tatilinize anlam katacak bir plaj alanı da bulunuyor. Burada akvaryumu andıracak derecede berrak ve tertemiz bir denizin keyfini yüzerek çıkarabilirsiniz. Ayrıca doğanın çeşitli armağanlarını keşfetmek için de bölgede bisiklet sürebilir ya da trekking yapabilirsiniz. Yeşilyurt Life’de çeşitli konaklama imkânları bulabileceğiniz gibi doğanın her türlü armağanına da şahit olacağınızı söyleyebiliriz. Dolayısıyla tavsiyemiz Yeşilyurt Life’ye gitmeden önce fotoğraf makinesi götürmeniz yönünde olacaktır. Ayrıca tesisin hizmet ve müsaitliğine ilişkin sorularınız için gitmeden önce iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş