Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı
3,80

instagram.com/yesilvadidogapark/?hl=tr

05412305715

Yanıklar, Fethiye/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Kamp tatilinde vücudunuzu dinlendirirken adeta ruhunuzu yenileyecek bir terapi için Yeşilvadi Doğa ve Park kamp alanını tercih edebilirsiniz. Şehir gürültüsü ve karmaşasından izole olacağınız kamp bölgesinde yemyeşil ormanın yanında sesiyle rahatlatan bir nehir akıyor. Tesiste çadırınızı dilerseniz ırmağın yanına dilerseniz de çardak biçiminde alanlara kurabilirsiniz. Bölgede hiçbir şekilde telefon ya da internet bağlantısı bulunmuyor. Bu sayede şehir yaşamından izole ve doğa ile baş başa kalacağınız unutulmaz bir kamp tatili geçirebiliyorsunuz. Hırçın ırmağın sesiyle adeta büyülenirken kuş cıvıltıları eşliğinde benliğinizle baş başa kalabileceksiniz. 

Doğanın mucizeleriyle buluşurken şehir yaşamından izole olabileceğiniz kamp alanında birçok ihtiyacınızı kolay biçimde karşılayabiliyorsunuz. İşletme misafirler için wc, duş, sıcak su, ortak kullanım mutfak, elektrik ve restoran alanı sunuyor. Bu sayede gün içerisinde birçok ihtiyacınızı kamp sınırları içerisinde karşılayabiliyorsunuz. Doğa Park’a gelirken özel aracınızla Fethiye Göcek yönüne doğru devam etmeniz gerekiyor. Ardından Yanıklar Beldesini gördükten sonra Dolmuş Caddesi yönüne dönebilirsiniz. Kahvaltı Evi’ni geçtikten sonra 700 metrelik bir mesafe içerisinde Yeşilvadi Doğa Park ve kamp alanı tabelasını görebileceksiniz.

Irmağın yanı başında kurulmuş dinlendirici kamp alanında ruh ve bedeninizin iyiliği için birçok aktivite imkânı da bulunuyor. Buz gibi ırmak dibinde yalnızca büyülenmekle kalmayıp yüzmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Eğlenceli bir deneyim isterseniz de ırmak üzerinde salıncakta sallanıp bir noktada kendinizi serin sulara bırakabilirsiniz. Ormanda yemyeşil doğayı keşfetmek isterseniz patika yollarında trekking yapabilirsiniz. Üstelik bu geziye fotoğraf makinenizi dâhil ederek sahip olduğunuz anıları ölümsüzleştirebileceksiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce telefon sinyali ve internet bağlantısı olmadığını göz önünde bulundurmanızı öneririz. İşletmenin iletişim bilgileri üzerinden müsaitlik durumu ve güncel fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş