Yeşilırmak Nehri Kamp Alanı

Yeşilırmak Nehri Kamp Alanı
4,60

--

--

Çarşamba / Samsun


Hakkında

Yeşilırmak Nehri, Samsun'un Kösedağ eteklerinden uzanarak Çarşamba ilçesinden Karadeniz'e dökülen bir kıyıda konumlanan kamp bölgesi. Samsun'un Yeşilırmak Nehri kıyısında mavi ve yeşilin etkileyici uyumunu seyrederek unutulmaz bir kamp yapabilirsiniz. Bölgede herhangi bir kamp işletmesi bulunmuyor. Bu nedenle kamp boyunca ihtiyacınız olan eşyaları tedarik ederek kamp bölgesine ulaşabilirsiniz. Ücretsiz kamp alanında sakin, huzurlu ve etkileyici toprakları yeniden keşfedebilirsiniz.

Uzadıkça uzayan Yeşilırmak Nehri kıyısında arzunuza göre dilerseniz bir köy mevkiinde, dilerseniz de dağ manzaralı sakin bir bölgede çadır kurabilirsiniz. Görenleri büyüleyen Yeşilırmak kamp bölgesinde yeme-içme ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir restoran ya da market bulunmaz. Bu nedenle yanınızda enerji verici ve çabuk bozulmayan yiyecekler bulundurabilirsiniz. Büyüleyici dağların arasında akan Yeşilırmak Nehri kıyısında kamp yaparken keyifli sporları da deneyebilirsiniz. Özellikle boydan boya uzanan nehrin kıyısında yapacağınız bir trekking, sizin için unutulmaz olacaktır.

Samsun'un gözbebeği Yeşilırmak Nehri, günbatımı ve günün doğuşunu karşılayan doğa harikası bir manzaraya ev sahipliği yapar. Böylece güne başlarken ve gün sonunda huzurlu bir manzara eşliğinde tatilinizi yapabilirsiniz. Kamp bölgesinde işletme ya da hizmet bedeli ödemenize gerek kalmaz. Bu sayede özgür ve dinlendirici bir kampın tadını çıkartabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

14°/10° C

Rain

Paz (10.Ara)

14°/12° C

Clouds

Pzt (11.Ara)

13°/10° C

Rain

Sal (12.Ara)

13°/10° C

Rain

Çar (13.Ara)

17°/12° C

Clouds

Per (14.Ara)

17°/11° C

Clouds

Cum (15.Ara)

11°/10° C

Rain

Cmt (16.Ara)

7°/5° C

Rain

Paz (17.Ara)

Aktiviteler

Bisiklet
Doğada Yürüyüş
Yüzme (Nehir)
Gezi
Rahatlama

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir