Yeşilçam Camping

Yeşilçam Camping
4,10

--

0 542 558 32 45

Turan, Erdek/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Masmavi bir denize karşı özgürce kamp yapabileceğiniz eşsiz rotalardan biri de Yeşilçam Camping. Balıkesir’in Erdek ilçesi ve Turan bölgesinde misafirlerini bekleyen Yeşilçam Camping’te özgürce yüzmenin keyfini çıkarırken yorucu rutinlerden uzaktan dinlendirici vakitler geçirebilirsiniz. Denize çok yakın bir mesafede bulunan Yeşilçam Camping, hizmet ve konaklama için sunduğu konforu ulaşım noktasında da sağlıyor. Yaz aylarının popüler rotasında bulunan tesise ulaşımınız noktasında özel araç ve toplu taşımayı kullanabilirsiniz. Üstelik tesise geldikten sonra aracınızı park ederek güvenli bir şekilde kamp tatiline adım atabilirsiniz. 

Yaz kampı için Erdek bölgesini tercih eden kampçıların uğrak noktası hâline gelen Yeşilçam Camping’te çadır ve karavan konaklama imkânı sunuluyor. Ayrıca tesisin özel olarak hazırladığı pansiyon evlerinde de kalabiliyorsunuz. Çeşitli konaklama alternatiflerinden tercihiniz hangisi olursa olsun birçok konforlu hizmeti bir arada bulma şansına sahipsiniz. Yeşilçam Camping’te misafirlere özel olarak tuvalet, duş, sıcak su, buzdolabı, elektrik, masa ve sandalye gibi birçok hizmet sunuluyor. Bu sayede kamp tesisinde kaldığınız süre boyunca ihtiyaçlarınız noktasında mağduriyet yaşamıyorsunuz. Aile kamp alanı olarak hizmet veren Yeşilçam Camping tesisinde güler yüzlü bir hizmet politikası bulabilirsiniz. Bu sayede gelecek sezonlar için de rotanıza kapsamlı hizmetleri ve konforlu konaklama seçenekleriyle Yeşilçam Camping’i ekleyebilirsiniz. 

Masmavi bir denize kıyısı bulunan Yeşilçam Camping’te yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi yaz sporlarının tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca rüzgârın kuvvetini bir fırsat bilerek sörf de yapma şansına sahipsiniz. Tesisin merkez yakınlığı ve sahil şeridi sayesinde gün içerisinde gezi aktivitelerine sıklıkla vakit ayırabilirsiniz. Günün çoğunluğunu tesis içerisinde geçirmek isterseniz de yemyeşil bir doğa içerisinde kitap okumak ya da yürüyüşün çok keyifli olacağını söyleyebiliriz. Yeşilçam Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiler için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Sörf
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş