Yeşil Kamping

Yeşil Kamping
3,10

instagram.com/yesilcamping111/

0 538 573 00 33

Yumurtalık/Adana

Özel işletme


Hakkında

Adana’nın Yumurtalık bölgesinde konforlu hizmet olanaklarıyla buluşabileceğiniz bir tercih için Yeşil Kamping tesisini ziyaret edebilirsiniz. Kamp tesisinin denize sıfır konumu ve doğayla bütünleşmiş eşsiz lokasyonu sayesinde kendinizi oldukça özel hissedeceğiniz kamp anıları biriktirebilirsiniz. Üstelik tesisin büyüleyici bir doğaya karışmış konumuyla birlikte konforlu konaklama alternatifleriyle de buluşma şansına sahipsiniz. Yeşil Kamping’in elverişli konumu sayesinde ulaşım hem özel araç hem de toplu taşımayla sağlanabiliyor. Öncelikle toplu taşımayla kamp alanına gelmek için Küçük Yumurtalık Camii’ne kadar araçlarla varabilirsiniz. Burada indikten sonra sahile doğru kamp sokağına ilerleyerek Yeşil Kamping’e ulaşabilirsiniz. Tercihiniz ulaşımda toplu taşıma yerine özel araçtan yana olduğunda ise Yumurtalık Köyü Yolu istikametini takip ederek tesise kısa bir sürede varabilirsiniz. Ayrıca kamp alanına geldikten sonra konaklama ücretinize dahil olarak otopark imkânından da faydalanabilirsiniz.

Yeşil Kamping tesisinde kendinizi hem özgür hem de konforlu hissedebileceğiniz çeşitli konaklama alternatifleri mevcut. Yumurtalık bölgesinin incisi Yeşil Kamping tesisinde öncelikle özel kulübe evlerde konaklayabilirsiniz. Misafirler için özel olarak hazırlanıp tahsis edilmiş kulübe evlerde yaz tatilinizi konforlu kılacak yatak, aydınlatma, perde ve türevi imkânlara ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra tercihiniz özgür bir kamp deneyiminden yana olduğunda ise çiçeklerle donatılmış sevimli bir bahçenin içerisine çadır kurabilirsiniz. Kamp alanında konaklama tercihiniz her ne olursa olsun doğayla bütünleşmiş iyileştirici bir atmosferi tadarken göz alıcı deniz manzarasını keşfedebilirsiniz. Tüm konaklama hizmetlerinin yanı sıra tesiste duş, sıcak su, mutfak, buzdolabı ve bulaşık yıkama alanı gibi olanaklar da bulabilirsiniz.

Yumurtalık’ta sık tercih edilen Yeşil Kamping tesisinde ailenizle birlikte eğlenceli yaz aktivitelerini deneme şansı bulabilirsiniz. Altın sarısı bir kumsala uzanan akvaryumu andıracak denizin güzelliğini keşfetmek için yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Üstelik denizin hemen derinleşmeyen yapısı sayesinde ailenizle birlikte rahatlıkla yüzebilirsiniz. Bunun yanı sıra olta balıkçılığına da vakit ayırabilirsiniz. Doğanın büyüleyici atmosferini deneyimlemek istediğinizde ise bisiklet sürüşü yapabilir ya da doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Yeşil Kamping tesisi hakkında daha fazla bilgi almak için önceden iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

20°/18° C

Clouds

Pzt (22.Nis)

23°/22° C

Clouds

Sal (23.Nis)

28°/24° C

Clouds

Çar (24.Nis)

28°/21° C

Clouds

Per (25.Nis)

22°/21° C

Clouds

Cum (26.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş