Yeşil Beyaz Kamp Alanı

Yeşil Beyaz Kamp Alanı
4,10

instagram.com/yesilbeyazcamping_restaurant/

0 538 526 62 11

Güneyli Mücavir Alan Mahmutpaşa Mevkii Küme Evleri No:1, Gelibolu/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Gelibolu Yarımadası’nda tarihi ve doğayı keşfedeceğiniz bir kamp deneyimi için Yeşil Beyaz Kamp Alanı’na gidebilirsiniz. Güneyli Köyü Muhtarlığı tarafından hizmete başlatılan Yeşil Beyaz Kamp Alanı’nda konfor ve huzuru bir arada bulabileceğiniz tatile adım atabilirsiniz. Tesis, Çanakkale’nin Gelibolu ilçesi ve Mahmutpaşa Mevkii’nde hizmet veriyor. Bu sayede gözlerden uzak, şehir hayatından izole olmuş bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Yeşillikler arasına kurulmuş tesisin köy merkezine yaklaşık 1,5 km’yi bulan bir mesafesi mevcut. Bu sayede toplu taşımayla köy merkezine kadar ulaşıp kalan yolu kendi imkânlarınızla devam edebilirsiniz. Ayrıca özel araçla tesise gelerek güvenli otopark imkânından da faydalanabilirsiniz.

Gelibolu Yeşil Beyaz Kamp Alanı’nda çadır kurabileceğiniz düzenli ve konforlu rotalar mevcut. Bu sayede gölgelik alanlara çadırınızı kurarak konforlu bir deneyime ulaşabilirsiniz. Sakin ve huzurlu konaklama imkânı sunan Yeşil Beyaz Kamp Alanı’nda misafirlerin kendini konforlu hissedebilmesi içi çeşitli hizmetler düşünülmüş. Bu sayede tesiste kalırken wc, duş, elektrik, sıcak su, buzdolabı ve büfe olanaklarından faydalanabilirsiniz. Bölgede daha önce çıkan yangınlar nedeniyle ateş ve mangalın yalnızca belirli alanlarda yakılmasına izin veriliyor. Bu sayede lezzetli bir mangal yakarak ortak oturma alanlarında sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Hijyen olanaklarına da oldukça dikkat eden kamp alanı işletmesi sayesinde izole bir doğada konfor ayrıntılarını keşfedebilirsiniz.

Gelibolu Yeşil Beyaz Kamp Alanı’nda deneyebileceğiniz pek çok aktivite bulunuyor. Dilerseniz köy merkezini gezmek ve ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılamak için bisiklet turuna çıkabilirsiniz. Ayrıca yemyeşil bir doğayı uzun yürüyüşlerle keşfedebileceğiniz doğa yürüyüşlerini de deneyimleyebilirsiniz. Vaktinizi deniz kenarında geçirmek isterseniz de cam gibi bir denizde yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Gelibolu Yeşil Beyaz Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş