Yat Camping Motel

Yat Camping Motel
4,00

campingturkey.com/

+90 542 467 11 77

Türkmen, Atatürk Blv. No:90, Kuşadası/Aydın

yatcamping@hotmail.com

Özel işletme


Hakkında

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yılların emeğiyle hizmet veren kaliteli bir kamp noktası arıyorsanız mutlaka Yat Camping Motel’i ziyaret etmelisiniz. 1971 yılından bu yana Kuşadası bölgesinde hizmet veren tesis, Yat Marina’nın tam karşısında bulunuyor. Yat Camping Motel’in merkezi konumu sizi yanıltmasın. Tesis her ne kadar şehir merkezine yakın konumda bulunsa da yemyeşil ağaçlarla çevrili atmosferi sayesinde arzuladığınız sakin ve sessiz bir yapıyı sizlere sunuyor. Tesisin merkezi konumu şehir yakınlığının yanı sıra ulaşım için de güzel bir imkân sunuyor. Dolayısıyla Camping tesisine hem toplu taşıma hem de özel aracınızla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Üstelik tesise özel araçla giderseniz ücretsiz otoparktan da faydalanabilirsiniz.

Çadır, karavan ve motel konaklama imkânı sunan Yat Camping Motel’de hem ortak kullanım hem de oda içinde birçok hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Bungalov konaklamasını tercih ederseniz oda içerisinde wc, duş, TV ünitesi, klima ve mutfak gibi özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Karavan park ya da çadır alanından faydalanırsanız da mutfak, buzdolabı, pişirme olanakları, büfe, yeme-içme yeri, bulaşıkhane ve çamaşırhane gibi hizmetleri bulabilirsiniz. Yat Camping & Motel’in ortak kullanım alanları düzenli aralıklarla tesis tarafından temizleniyor. Bu sayede bir tatilden beklediğiniz hijyen ve konforu tesiste bulabiliyorsunuz. İşletme, halk plajına yürüme mesafesinde bulunuyor. Aynı zamanda Camping’in kendine özel bir açık havuzu da mevcut. Bu sayede yaz tatiline yönelik her türlü beklentinize hitap edebiliyor.

Muhteşem bir atmosferin tadını çıkartabileceğiniz Yat Camping & Motel’de birçok aktiviteyi deneyebileceksiniz. Tesiste konaklarken halk plajında ya da özel havuzda yüzmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda şehrin özel dokusunu keşfetmek için gezi, trekking ya da bisiklet sürüşü de yapabilirsiniz. İşletmede misafirler için sunulan her bir hizmet özenle oluşturulup her yaşa hitap etmesi için tasarlanıyor. Bu sayede tesiste ailenizle de konforlu bir kamp tatili yapabiliyorsunuz. İşletmeye doğru yola çıkmadan önce merak ettikleriniz hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Kurutma Odası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Kurutma makinesi

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş