Yamaç Kamping

Yamaç Kamping
4,40

instagram.com/yamac.kamping/

0 532 061 20 53

Servetiye Cami, Başiskele/Kocaeli

Özel işletme


Hakkında

İzmit’in yemyeşil cenneti Başiskele ilçesinde bulunan Yamaç Kamping tesisinde unutulmaz tatil anıları biriktirebilirsiniz. Yuvacık Barajı sonu ve Aytepe yolunda bulunan Yamaç Kamping, doğanın büyüleyici renklerinin birleştiği eşsiz bir lokasyonda yer alıyor. Bu sayede kampın ilk gününden çıkış anına kadar unutamayacağınız pek çok anı biriktirmenizi sağlıyor. Doğa manzarasıyla görenleri kendine hayran bırakan Yamaç Kamping tesisinin İstanbul’a 1 buçuk saat, Sakarya’ya 1 saat ve İzmit şehir merkezine yaklaşık yarım saatlik mesafesi bulunuyor. Dolayısıyla doğada izole bir tatilin keyfini sürmek istediğiniz anlarda şehirden yola çıkarak kısa süre içerisinde özel araçla Yamaç Kamping’e gelebilirsiniz. Üstelik tesise girdikten sonra güvenli park imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Doğanın eşsiz mirası Yamaç Kamping’te hem ev konforu hem de kampçılık tercihlerine hitap eden konaklama türleri mevcut. Konforlu tatil anıları biriktirmek istediğinizde tesiste bungalov evleri kiralayabilirsiniz. Eşsiz bir manzara eşliğinde doğa kampının tadını çıkarmak için ise tesiste çadır kurabilirsiniz. Yamaç Kamping tesisinde konforlu konaklama imkânlarıyla buluşurken çeşitli hizmetlerle de karşılaşabilirsiniz. Tesiste misafirlerin kullanabileceği wc, elektrik ve mescit gibi olanaklar mevcut. Ayrıca tesis restoranında lezzetli öğünler bulabileceğiniz gibi baraj kenarında kendi mangalınızı da yapabilirsiniz. Ancak Yamaç Kamping’te duş hizmeti bulunmadığını bilerek gitmenizi tavsiye ederiz.

Doğanın ortasında izole tatilin keyfini çıkarabileceğiniz Yamaç Kamping’te iyileştirici bir atmosferi deneyimleyeceğiniz yürüyüşlere gidebilirsiniz. Ayrıca parlak yıldızların altında en sevdiğiniz kitabı okurken yılın tüm yorgunluğundan kurtulmuş hissedebilirsiniz. Çevre lokasyonlar ve doğal ortamları keşfetmek adına da bisiklet turuna çıkabilirsiniz. Yamaç Kamping tesisinin kapsamlı hizmetleri ve konaklama imkânları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için önceden iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Mescid (Bay)