Yalın Kamping

Yalın Kamping
5,00

instagram.com/yalinkamping/

0 536 554 40 13

Adrasan mah. İbrahim kaplan cad. 114 sk. No77, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Büyüleyici dağların manzarasıyla unutulmaz vakitler geçireceğiniz rotalardan biri de Yalın Kamping. Kumluca’nın Adrasan bölgesinde hizmet veren Yalın Kamping, aile sıcaklığını kamp tatilinde de hissedebilmeniz için samimi bir temayla dekore edilmiş. Üstelik yüzünüzü çevirdiğiniz her noktada şahit olduğunuz muhteşem manzara karşısında tatil boyunca adeta büyüleneceğinizi söyleyebiliriz. Havalar ısınınca Adrasan’da tatil yapan kampçıların uğrak rotası Yalın Kamping’e ulaşım hem özel araç hem de toplu taşımayla sağlanıyor. Adrasan merkezinden 240. Sokak ya da Deniz caddesi istikametini kullanarak yaklaşık 8 dakika içerisinde Yalın Kamping’e ulaşabilirsiniz. Ayrıca Adrasan bölgesinde düzenli olarak hizmet veren ilçe minibüsleriyle de Kamping’e gelebilirsiniz.

Doğayla baş başa iyileştirici vakitler vadeden Yalın Kamping’e kendi çadırınızı alıp gelebilirsiniz. Çadırınız olmadığı durumlarda da tesisin misafirler için tahsis ettiği çadırları kiralayabilirsiniz. Ayrıca özgür kampçılık duygularınıza hitap eden karavanınızla da tesise gelebilirsiniz. Yemyeşil bir doğanın çeşitli mucizelerine tanıklık edeceğiniz Yalın Kamping’in kendi bahçesinde yetişen organik portakallarla sağlıklı içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Ayrıca ortak kullanım mutfakta kendi yemeğinizi şahsi malzemelerinizle hazırlayabildiğiniz gibi lezzetli bir mangal da yapabilirsiniz. Yalın Kamping’in merkezi konumu sayesinde yanınızda taşıyamadığınız birçok malzeme için yakın konumda hizmet veren marketlere gidebilirsiniz.

Adrasan’ın samimiyet rotası Yalın Kamping, halk plajına yaklaşık 3-4 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Dolayısıyla gündüz vaktinde yüzme ve dalış yapabildiğiniz gibi akşamları kamp ateşi çevresinde unutulmaz vakitlere imza atabilirsiniz. Ayrıca Adrasan’ın elverişli konumunu bir fırsat bilerek Likya Yolu’nda trekking yapabilirsiniz. Şehrin birbirinden görkemli tarihi ve doğasını keşfetmek için de tekne turuna katılmanızı tavsiye ederiz. Mini bir kamp alanı olarak hizmet veren Yalın Kamping’e doğru yola çıkmadan önce müsaitlik durumu hakkında bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş