Yalı Park Kamp Alanı

Yalı Park Kamp Alanı
4,40

--

--

Mavikent, Deniz Cd., Kumluca/Antalya


Hakkında

Huzur verici dalgalar eşliğinde kamp yapabileceğiniz bir rota da Yalı Park Kamp Alanı. Antalya’nın Kumluca sınırlarında yer alan Yalı Park piknik, dinlenme tesisi ve ücretsiz kamp alanı olarak çeşitli alternatiflere sahip. Dolayısıyla Yalı Park Kamp Alanı’na gelince günübirlik piknik yapabilir ya da gün sonunda büyüleyici yıldızları izleyeceğiniz bir çadır ve karavan kampı yapabilirsiniz. Kumluca Yalı Park Kamp Alanı’na konumu itibariyle hem özel araç hem de toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanıyor. Adrasan ilçe merkezi üzerinden Yalı Park Kamp Alanı’na kendi aracınızla yaklaşık 20 dakikalık bir sürüş süresi sonunda kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda özel aracınız yoksa düzenli otobüslerle de Yalı Park Kamp Alanı’na gidebilirsiniz.

Sakinliğiyle kafa dinleyebileceğiniz Yalı Park Kamp Alanı’nda tuvalet, duş ya da soyunma kabini gibi olanaklar mevcut değil. Bu nedenle birçok ihtiyacınızı kendi imkânlarınızla karşılamanız gerekiyor. Ancak Yalı Park çevresinde özel tesis olarak restoran, büfe ve çeşitli kamp alanı işletmeleri bulunuyor. Bu özel işletmelerde belirli bir ücret karşılığında ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Günübirlik vakit geçirmek isterseniz de Yalı Park’ta ailenizle birlikte piknik yapabilirsiniz. Aynı zamanda dinlenme tesisi olarak da tercih edilen Yalı Park’ta günün yorgunluğunu atacağınız huzurlu vakitler geçirebilirsiniz. Yalı Park Kamp Alanı’nın denize sıfır dokusu kamp için elverişli bir ortam sunuyor. Ancak denize girerken aniden derinleşme ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız.

Kumluca Yalı Park Kamp Alanı’nda hem şehri hem de doğayı keşfedeceğiniz çeşitli imkânlar mevcut. Bölgenin muhteşem denizinde yüzme, dalış ya da olta balıkçılığını deneyebilirsiniz. Ayrıca Yalı Park’ın bakir kalmış doğasını keşfetmek için de trekking, koşu ya da bisiklet turu atabilirsiniz. Aynı zamanda Yalı Park’ta ücretsiz çadır ve karavan kampı yaparken Papaz Koyu ve Mavikent Plajı’na giderek farklı rotalarda tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Huzurlu vakitler geçireceğiniz Yalı Park Kamp Alanı’na gitmeden önce ihtiyaçlar noktasında hazırlık yapabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Karavan park alanı

Yakacak odun

Market

Restoran

Ağaçlık alan