Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı

Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı
4,10

--

0 312 207 50 00

Bademli, Bademli Köyü İç Yolu, Beyşehir/Konya

Özel işletme


Hakkında

Konya’nın Beyşehir ilçesinde bulunan Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda doğanın derinliklerinde bir kampın tadını çıkarabilirsiniz. Konya şehir merkezine 96 km uzaklıkta bulunan Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı Bademli Köyü’nde hizmet veriyor. Dolayısıyla milli parkın içerisinde doğanın çeşitli güzelliklerini keşfedeceğiniz eşsiz bir kamp tatilinin tadını çıkarabiliyorsunuz. Sezon boyunca pek çok kampçı tarafından ziyaret edilen Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı’nın doğayla bütünleşmiş konumu nedeniyle ulaşım yalnızca özel araçlarla sağlanıyor. Bunun için tesise Konya şehir merkezinden özel araçla yola çıktığınızda 1 saat 15 dakika ve Beyşehir ilçe merkezinden yaklaşık 15 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Özel aracınız olmadığı durumlarda ise taksi kullanabilir ya da araç kiralaması yapabilirsiniz.

Konya’nın bir doğa harikası Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda çadır, bungalov ve karavan konaklaması yapabilirsiniz. Milli parkın içerisinde doğayla bütünleşmiş yemyeşil alanlara çadırınızı kurabilirsiniz. Ayrıca özel park alanlarına karavanınızı park edebileceğiniz gibi önceden rezervasyon yaptırarak bungalov evlerde de kalabilirsiniz. Kampçılara konaklama yönünden avantajlar sunan milli parkta faydalanabileceğiniz çeşitli hizmetler de bulunuyor. Bu sayede tesiste mescit, wc, büfe ya da otopark imkânlarından yararlanabilirsiniz. Ormanın derinliklerinde tavşan, sincap ve türevi canlıları görebilme imkânı sunan Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda doğanın eşsiz miraslarını keşfedebilirsiniz. Dolayısıyla milli parktan döndüğünüzde yıl boyu hatırlayacağınız büyüleyici anılar biriktirebilirsiniz.

Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz aktivite imkânları mevcut. Öncelikle milli parkın belirli alanlarında yürüyüş ya da koşu yapabilirsiniz. Ayrıca doğanın derinliklerinde bisiklet sürebileceğiniz özel alanlar da bulunuyor. Ailenizle birlikte eğlenceli bir kampın tadını çıkarmak için de tesiste oyun alanı, sportif faaliyetler ya da etkinlik imkânlarını bulabilirsiniz. Yakamanastır Tabiat Parkı Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce konaklama seçenekleri ve hizmet detaylarını öğrenmek için iletişim kurabilirsiniz.

 

Görsel 1: M. R. Polat, Görsel 2: Nursel Ünen, Görsel 3: Osman Duran, Görsel 4: Niyazi Yağcı, Görsel 5: Kürşad Yıldırım, Görsel 6: Kürşad Yıldırım, Görsel 7: Kürşad Yıldırım, Görsel 8: Kürşad Yıldırım, Görsel 9: Kürşad Yıldırım, Görsel 10: Fatih Yusuf Kızkayası, Görsel 11: Digisat Sat, Görsel 12: M. R. Polat, Görsel 13: M. R. Polat, Görsel 14: M. R. Polat, Görsel 15: M. R. Polat


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)