Yahşi Plajı Kamp Alanı

Yahşi Plajı Kamp Alanı
4,40

--

--

Ortakentyahşi, Bodrum-Yalıkavak Yolu, Bodrum/Muğla


Hakkında

Ege’nin dingin rüzgârlarını keşfederken hem çadır kampı yapıp hem de yüzmenin keyfini çıkarmak isterseniz Yahşi Plajı’na gidebilirsiniz. Bodrum’un Bitez ilçesine yaklaşık 2 km mesafede bulunan bölgede ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki ayrı plaj yer alıyor. Sessiz ve sakin dokusuyla dikkat çeken ücretsiz plaj bölümünde çadır da kurabiliyorsunuz. Tertemiz denizi ve yumuşacık kumsalıyla dikkat çeken Yahşi Plajı’na toplu taşıma ve özel araç ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ücretsiz çadır kampı kurabileceğiniz bölgeye toplu taşımayla gelecekseniz Bodrum ilçe merkezinden kalkan minibüslerle gelebilirsiniz. Aynı zamanda Bitez yönüne ilerleyen tabelaları takip ederek bölgeye ulaşabilirsiniz. Kamp alanına özel araçla gelecekseniz aracınızı otoparka park edebilirsiniz.

Yahşi Plajı’nda ücretsiz kamp kurabileceğiniz bölgede herhangi bir özel işletme bulunmuyor. Ancak şezlong, soyunma kabini, şemsiye, wc, duş ve elektrik gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için ücretli plajdan faydalanabilirsiniz. Gün içerisinde hem ihtiyaçlarınızı karşılayıp hem de konforlu bir kamp yapmak için yürüme mesafesinde bulunan her iki kampı da tercih edebilirsiniz. Birçok ihtiyacınızı ücretli kamp alanından karşılarken gün sonunda ücretsiz plaja çadır kurabilirsiniz. Yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçlarınızı da plaj çevresinde bulunan market ve büfelerden karşılayabiliyorsunuz. Yahşi Plajı’nın berrak denizinin kıyı kesimleri çok derin değil. Böylece plajı hem kendiniz hem de ailenizle keyifli bir kamp tatili için tercih edebilirsiniz.

Ücretsiz çadır kampı kurabileceğiniz Yahşi Plajı’nda keyifli aktivitelerin tadını çıkartabilirsiniz. Sakin dalgalarıyla büyüleyen Ege Denizi’nde yüzme ve dalışın keyfini çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda şehrin dokusunu keşfedeceğiniz bir gezi de planlayabilirsiniz. Şehir gibi doğanın güzelliklerini keşfetmek için de bisiklet sürüşü ve trekking yapmanızı öneririz. Yahşi Plajı’na doğru yola çıkmadan önce konaklamanın ücretsiz ancak ihtiyaçların ücretli olarak karşılandığını unutmayın. Tamamen ücretsiz bir kamp yapmak isterseniz yanınızda dayanıklı besinler getirebilir ve türlü ihtiyaçlarınız için profesyonel kamp tecrübelerine başvurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş