YaDa Camping

YaDa Camping
4,70

instagram.com/yada_camping/

0 534 590 55 62

Akçapınar, Bülent Ecevit Caddesi, Ula/Muğla


Hakkında

Muğla’nın incisi Gökova bölgesinde yemyeşil doğayı keşfedeceğiniz bir kamp tatili için YaDa Camping tesisine doğru yola çıkabilirsiniz. Yaklaşık 3 dönümlük geniş zeytin ağaçları arasında kurulan tesiste şehrin yorucu rutinlerinden kaçarak izole bir tatil süresi geçirebilirsiniz. Muğla’nın şehir merkezinden uzakta konumlanan YaDa Camping tesisinin İstanbul’a 700 km, İzmir’e 240 km ve Ula ilçe merkezine yaklaşık 12 km’yi bulan bir ulaşım süresi mevcut. Ayrıca Muğla şehir merkezine geldiğinizde 39 km’yi bulan bir yolu yaklaşık 40 dakika içerisinde gelebilirsiniz. YaDa Camping’in konumu itibariyle ulaşım yalnızca özel araçlarla sağlanabiliyor. Artı olarak tesise giriş yaptıktan sonra konaklama ücreti dahilinde otopark imkânlarından faydalanma şansınız bulunuyor. Özel aracınızın bulunmadığı durumlarda ise Akyaka’ya geldikten sonra tesisle görüşebilirsiniz. YaDa Camping tesisi, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez cüzi bir miktar karşılığında misafirlerini Akyaka’dan alabiliyor. Bu sayede tesise ulaşım noktasında soru işaretlerine maruz kalmıyorsunuz.

Yeşilin ortasında geniş bir arazi üzerine kurulan YaDa Camping’te birbirinden konforlu konaklama alternatifleri bulunuyor. Tesiste 12 adet çadır alabilecek gölgelik alan ve 2 adet çekme karavanın park edebileceği bir yer mevcut. Ayrıca tesiste konfordan ödün vermeyen tatilcilere özel olarak 4 adet “Tent House” mini bungalow evleri bulunuyor. Dolayısıyla tesiste konaklama tercihinizi tatil isteğinize göre yapıp oldukça konforlu vakitler geçirme şansınız bulunuyor. Ya Da Camping’te dilediğiniz konaklama birimini seçtikten sonra ortak kullanım alanında otopark, elektrik bağlantısı, tüplü mangal, wc, duş ve banyo hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ortak kullanım alanlarında yer alan çamaşır makinesi hizmetini cüzi bir miktar ücret karşılığında kullanabilirsiniz. 

Mavinin cenneti YaDa Camping’te kampçılar için sohbet ve müziğin yer bulabileceği eğlenceli bir ortam sağlanıyor. Ayrıca tesis, çeşitli etkinlik organizasyonları için de elverişli bir imkân vadediyor. YaDa Camping’te yoga, pilates, ses terapi dersleri, seramik atölye çalışmaları ve daha pek çok etkinliğe de vakit ayırabilirsiniz. Tatilinizde dinlendirici aktivitelerin yanı sıra macera dozu yüksek vakitler geçirmek için kitesurf eğitimine katılabilir, kano ve tekne turlarına katılabilir ya da doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. YaDa Camping’in hizmet detayları, müsaitliği ve güncel fiyat bilgisi için önceden iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler