Vita Camping Otel

Vita Camping Otel
4,90

vitaclimbing.com/

+90 553 009 91 95

Geyikbayırı, 3610 sokak, Konyaaltı/Antalya

info@vitaclimbing.com

Özel işletme


Hakkında

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde çeşitli aktiviteleri denerken huzur bulacağınız bir kamp rutini için Vita Camping’e gidebilirsiniz. Vita Camping’te misafirlerin kendini konforlu hissedebilmesi adına birbirinden çeşitli konaklama alternatifleri düzenlenmiş. Üstelik farklı konseptlerde konaklarken gün içerisinde deneyimlediğiniz aktiviteler sayesinde kamp tatilinizi oldukça keyifli kılabilirsiniz. Konyaaltı’nda hizmet veren Vita Camping tesisi, Antik Kent’e 1 km ve meşhur Likya Yolu’na yaklaşık 2 km’lik kısa bir mesafede konumlanıyor. Böylece gün içerisinde kapsamlı bir şehir turuna doğru yola çıkma şansınız bulunuyor. Vita Camping’in Antalya şehir merkezine 36 dakika ve Konyaaltı ilçe merkezine yaklaşık 25 dakikalık ulaşım mesafesi mevcut. Bu sayede Konyaaltı bölgesinden Hacısekililer Köyü yolunu kullanarak kolayca tesise varabilirsiniz.

Konyaaltı’nın sıra dışı güzelliği Vita Camping’te hem kamp hem otel konseptini bir arada bulabilirsiniz. Tesisin misafirler için özel tasarlanmış olduğu odalar Osmanlı Konseptli ve Bahçe Katı olarak sıralanıyor. Osmanlı konseptli odalarda eskinin yerleşmiş mimari özellikleriyle karşılaşırken mutfak, duş, tuvalet hizmetlerini bulabilir ve 2-3 kişi konaklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bahçe katı oda konseptlerinde ise duş, tuvalet, veranda ve merkezi ısıtma sistemlerini bularak 6 kişiye kadar rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Son olarak Akdeniz manzarası karşısında unutamayacağınız bir doğa tatili için yıldızlar altına çadırınızı kurabilirsiniz. Vita Camping’te gün içerisinde açlığınızı gidermek adına restoranda kahvaltı, yöresel yemekler, atıştırmalık, çorba ve çeşitli içecekleri deneyebilirsiniz. 

Vita Camping, kampçıların konforlu seçeneklerle buluşurken zihinsel rahatlık bulabilmesi amacıyla tasarlanmış eşsiz özelliklere sahip. Tesisin 25 kişilik alttan ısıtmalı etkinlik salonunda meditasyon minder ve battaniyeleri bulunuyor. Bu sayede günlük meditasyon etkinliklerine katılarak yoga ve türevi aktivitelerle vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca tesisin antik kent ve yürüyüş patikalarına yakınlığı sayesinde gün içerisinde trekking, bisiklet sürüşü ya şehir gezisi gibi aktivitelere de katılabilirsiniz. Vita Camping Otel tesisine doğru yola çıkmadan önce merak ettikleriniz hakkında kapsamlı bilgiye ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga
Tırmanış

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş