Vagon Camping

Vagon Camping
4,70

instagram.com/wagon_concept

05300481919

Çınarlı, Anafartalar Cd. No:37, Gökçeada/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Doğanın güzelliklerini keşfederken eğlenceli renklere tanıklık edeceğiniz bir kamp tatili için Gökçeada’nın gözdesi Vagon Camping’i tercih edebilirsiniz. Adanın merkezinde bulunan tesis olabildiğince gürültüden de izole olmayı başarmış. Bu sayede misafirlerine eğlencenin yanı sıra sessizlik ve huzuru vadeden bir kamp alanı olduğunu söyleyebiliriz. Geniş bir arazi üzerine kurulu Vagon Camping’te hem çadır hem de bungalov konaklama hizmeti veriliyor. Renklerin ahengiyle süslenmiş vagon biçiminde bungalov evlerde konaklarken kendinizi oldukça lüks ve konforlu hissedebileceksiniz. Bunun yanı sıra doğanın yüksek oksijenini keşfedeceğiniz bir çadır kampı da yapabilirsiniz.

Adanın merkezinde bulunan tesisin ulaşım yönünden sıkıntısı da yok. Çanakkale’de feribota bindikten sonra Kuzu Limanı’na gelerek kısa süre içerisinde tesise varabilirsiniz. Özel aracınızla bölgeye geliyorsanız işletmenin sunmuş olduğu ücretsiz otopark imkânından da faydalanabilirsiniz. Tesis sınırları içerisinde konaklarken günlük birçok ihtiyacınıza da kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. İşletmede yeme-içme ihtiyacınızı karşılayabilmek için lezzetli yemeklerin sunulduğu bir restoran bulunuyor. Tesis restoranında deniz ürünlerinin yanı sıra sıcak ev yemeklerinin de tadına bakabilirsiniz. Bunun yanı sıra bölgede alkollü ve alkolsüz olmak üzere içecek çeşitleri de sunuluyor. Her türlü gereksinimin düşünüldüğü tesiste kendinizi oldukça konforlu ve rahat hissedebileceksiniz. Yiyeceğinizi kendiniz hazırlamak isterseniz de ortak kullanım mutfak ya da mangal yakma alanından faydalanabilirsiniz.

Doğanın eğlenceli renklerinden ilham alan Vagon Camping’te konaklarken macera dozu yüksek aktivitelerin de tadını çıkartabilirsiniz. Adanın berrak ve özgür denizi size dalış, yüzme ve balıkçılık imkânı sunacaktır. Bunun yanı sıra tesisin merkezi konumu sayesinde bölgenin tarihini keşfedeceğiniz bir gezi planlayabilirsiniz. Aynı zamanda bölgede doğa yürüyüşlerini deneyebilir ya da bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. İşletmenin güncel fiyatları sezona göre değişim gösterir. Bu nedenle güncel fiyat durumunu öğrenmek için yola çıkmadan önce tesisle iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş