Vadi Alaçatı Otel & Camping

Vadi Alaçatı Otel & Camping
3,80

vadialacati.com/

0533 560 25 95

Ovacık, Çeşme/İzmir

vadialacati@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Şehir yaşamının tüm stresini üstünüzden atarken doğayla haşır neşir olacağınız ekoloji temalı bir kamp tatili için Vadi Alaçatı Otel & Camping’i tercih edebilirsiniz. Tesis, Alaçatı’da yerleşimin olmadığı yemyeşil bir arazi üzerinde bulunuyor. Ekolojik kampın merkezi konumu sayesinde Alaçatı’nın en göz alıcı plajlarına da yürüme mesafesinde ulaşabiliyorsunuz. Alaçatı Halk Plajı Kamp ve Mesire Alanı’na yakın konumda bulunan tesise Çeşme merkezi üzerinden özel araçla ulaşım sağlayabilirsiniz. Musalla Koyu’nu geçtikten sonra sahil yolunu yaklaşık 1,5 km boyunca dümdüz takip ederek kamp alanına ulaşabilirsiniz.

Vadi Alaçatı Otel & Camping’te organik tarım ve çiftlik hayatıyla iç içe adeta özünüze döneceğiniz bir kamp tatili geçirebilirsiniz. Tesiste konaklama alanlarının dışında meyve ve sebzeleri dalında görebileceğiniz bir bahçe bulunuyor. Üstelik bu sayede dalından kopartılmış taptaze meyve ve sebzeleri deneyebiliyorsunuz. Benzersiz bir oksijene tanıklık edeceğiniz tesiste kamp yaparken lavanta bahçesi, zeytinlik, deniz ve orman manzarasına doyabilirsiniz. Ekolojik kamp işletmesinde misafirler için 50 kişilik bir kapasiteye ulaşan ahşap butik odalar bulunuyor. Üstelik odaların içinde özel wc ve banyo gibi olanaklar da var. Bu sayede ihtiyaçlarınız kaliteden ödün vermeden kısa süre içerisine karşılanıyor. Üstelik misafirlerin kendini konforlu ve rahat hissedebilmesi için tesisin olanakları restoran, sıcak su, internet bağlantısı, elektrik, açık hava sineması, atölye etkinlikleri, bahçe ve dinlenme alanı, yürüyüş parkuru olarak sıralanıyor. Böylece aradığınız konfor imkânına ulaşabiliyorsunuz.

Muhteşem bir doğaya ev sahipliği yapan Vadi Alaçatı Otel & Camping’te çeşitli aktiviteleri de deneme imkânı bulabiliyorsunuz. Tesiste konaklarken çeşitli atölye etkinlikleriyle kendinizi geliştirebilir ya da açık hava sinemasında eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda tesisin yürüyüş parkurunda trekking yapabilirsiniz. Doğaya sonsuz saygıyla oluşturulmuş eşsiz tesiste hayvan dostların gelmesine de izin veriliyor. Üstelik işletmede kimyasal ilaç gibi hiçbir maddenin kullanılmasına izin verilmediği gibi enerjinin tamamı güneş enerjisinden sağlanıyor. Bu sayede karbon ayak izi ortadan kaldırılıyor. Siz de konforlu bir kamp tatili yaparken doğanın mucizelerini korumak isterseniz Vadi Alaçatı Otel & Camping’i tercih edebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş