Ütopya Beach & Camping Resort

Ütopya Beach & Camping Resort
4,80

instagram.com/utopyacampingresort/

--

Çandarlı, 161. Sk. No:2, Dikili/İzmir

Özel işletme


Hakkında

[Tesis 2023 Yaz Sezonunda Aktif Hizmet Vermiyor]

Dikili’de eğlence dolu bir kamp için Ütopya Beach & Camping’e gidebilirsiniz. Denize sıfır muhteşem bir konumda hizmet veren Ütopya Beach & Camping’te gökkuşağının eğlenceli renkleriyle harmanlanmış keyifli bir atmosfer sunuluyor. Dolayısıyla kampa gönül veren misafirlerin kendini iyi hissedebilmesi için her türlü imkân geliştiriliyor. 2022’nin yaz sezonunda kapılarını hizmete açan Ütopya Beach & Camping’in ulaşımı da oldukça elverişli. Özel aracınızla tesise gelirken Dikili ilçe merkezi üzerinden yola çıktığınızda Çandarlı Yolu Caddesi’ne doğru ilerlemelisiniz. Çandarlı Yolu’nda benzin istasyonu ve büfeleri geçtikten sonra hedefinizi yolun sağında görebilirsiniz. Ütopya Beach & Camping’e toplu taşımayla gelecekseniz de Dikili Terminali’nden Çandarlı Terminali’ne giden araçları tercih edebilirsiniz. Çandarlı Terminali’nde indikten sonra kalan yaklaşık 10 dakikalık yolu yürüyerek tesise kolayca ulaşabilirsiniz.

Doğanın muhteşem renkleriyle harmanlanmış Ütopya Beach & Camping’te misafirler için çeşitli konaklama alternatifleri de sunuluyor. Tesiste kendi arzunuza göre şahsi çadır ya da karavanınız ile konaklayabiliyorsunuz. Kendinize özel bir çadırınız yok ise tesisin özenle tasarlamış olduğu oba çadırı ya da normal çadırları kiralayabilirsiniz. Ütopya Beach & Camping’te çadır ve karavanlar için geniş bir arazi düzeni ayrılmış. Dolayısıyla gölgelik alanlarda kafa dinleyebileceğiniz şekilde çadırınızı kurarak konaklayabiliyorsunuz. Tesis, çadırlar için ayrılmış özel gölgelik alanlarda her bir çadır için özel priz imkânı da sunuyor. Bu sayede elektrik ihtiyacından da mahrum kalmıyorsunuz. Ütopya Beach & Camping’in gelişmiş bir diğer özelliği de yeme-içme alternatifleri. Tesiste açlığınızı giderirken kendi yemeğinizi hazırlamak isterseniz ortak kullanıma sunulan mutfağı kullanabilirsiniz. Mutfak bölümünde ocak, buzdolabı ve bulaşık yıkama alanı gibi türlü hizmetler mevcut. Ayrıca yemeğinizi hazır şekilde temin etmek isterseniz de çeşitli lezzetlerin tek bir çatı altında toplandığı restoranı tercih edebilirsiniz. Yaz sıcağından bunalırken gün içerisinde tesisin özel içecek makinelerinden soğuk kahveler de alabilirsiniz. Ütopya Beach & Camping’te birçok ayrıcalıklı hizmetin yanı sıra wc, sıcak su, duş, soyunma kabini, elektrik, internet bağlantısı ve ortak oturma alanı gibi olanaklar da sunuluyor. Bu sayede ihtiyaçlarınız konusunda mahrum kalmadan kaliteli bir konaklamaya imza atabiliyorsunuz.

Muhteşem Ege Deniziyle baş başa olacağınız Ütopya Beach & Camping’te geniş ve uzun bir plaj bölümü bulunuyor. Temmuz 2022 ayı itibariyle belirlenen fiyat politikasına göre rengarenk şezlong ve şemsiyeleri kişi başı 50 TL’ye kiralayabiliyorsunuz. Yaz güneşinin doyasıyla keyfini çıkardığınız plajda berrak bir denize girerek yüzme ve dalış da yapabilirsiniz. Aynı zamanda çevrede bulunan kayalık bölgeleri ziyaret edip olta balıkçılığını da deneyebilirsiniz. Ütopya Beach & Camping’te denizin içinde çocuklar için özel bir deniz salıncağı bulunuyor. Bu sayede tesiste büyüklerle birlikte çocuklar için de keyifli anılar vaat ediliyor. Ütopya Beach & Camping’e doğru yola çıkmadan önce tesise yönelik soru işaretleriniz için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Tuvalet

Duş