Uludağ Kamping

Uludağ Kamping
4,70

uludagkamping.com/

+90 530 381 10 11

Dağdibi, Kadıbelen Mevkii, Keles/Bursa

iletisim@uludagkamping.com

Özel işletme


Hakkında

Uludağ’ın eteklerinde doğayla buluşabileceğiniz bir kamp tatili için Uludağ Kamping tesisine doğru yola çıkabilirsiniz. Uludağ Kamping’in yemyeşil ağaçlar ortasına kurulmuş eşsiz atmosferi sayesinde yıl boyunca biriken şehir gürültüsünden arınarak kendinizi huzurlu bir deneyime doğru yönlendirebilirsiniz. Ayrıca tesiste kalırken her sabahı büyüleyici çam ağacı kokusu eşliğinde ve kuş sesleriyle karşılama şansına ulaşabilirsiniz. Bursa’nın Keles ilçesi ve Dağdibi mevkiinde bulunan Uludağ Kamping tesisine Dağdibi Köyü iç yolunu kullanarak özel araçla kolayca gidebilirsiniz. Bunun için İstanbul gibi merkezi lokasyonlardan yola çıktığınızda Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu’nu takip ederek yaklaşık 3 saatlik bir sürüş süresi sonunda tesise ulaşabilirsiniz. Üstelik kamp alanına geldikten sonra konaklama ücretine dahil bir şekilde otopark imkânından faydalanabilirsiniz.

Uludağ Kamping tesisinde Bursa’nın büyüleyici doğasıyla bir bütün haline gelebileceğiniz konaklama imkânları bulunuyor. Bunun için çam ağaçlarının içerisine kurulmuş 6 adet çadır alanına kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Çadır alanında prizlerden faydalanarak elektrik ihtiyacınızı giderebilir ve ufak masalarda günün büyük çoğunluğunu geçirebilirsiniz. Uludağ Kamping’te konaklayabileceğiniz bir diğer alternatif de kulübeler. Kamp alanında bulunan 4 adet cam tavanlı kulübe evlerinde güneş ışığı geçirmez perdeleri çekerek konforlu bir konaklama şansına ulaşabilirsiniz. Kamp tesisinde konaklama tercihiniz değişse bile ortak kullanım alanlarında mutfak, banyo, wc ve mangal alanı hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Yeme-içme hizmeti için bir işletmenin bulunmadığı Uludağ Kamping’te kendi yemeğinizi mutfak alanında hazırlayabilir ya da mangal yakabilirsiniz.

Uludağ Kamping’in doğayla bütünleşen benzersiz lokasyonu sayesinde birbirinden keyifli aktivitelerle vakit geçirebilirsiniz. Öncelikle Uludağ’ın eteklerinde ve meşhur dağın Güney yamacında bulunan kamp alanında doğa gezisi, bisiklet sürüşü, fotoğrafçılık, yoga ve daha pek çok aktiviteyi yapabilirsiniz. Ayrıca tesisin şehir merkezine bulunan 1 saatlik mesafesini kat ederek şehir turuna çıkabilir ya da aktivite merkezlerine gidebilirsiniz. Uludağ Kamping’te ücretsiz internet hizmeti bulunmuyor. Ancak telefonlar çektiği için kendi internetinizden güvenle faydalanabilirsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce çeşitli sorularınız için önceden iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş