Ufakdere Camping

Ufakdere Camping
3,90

ufakdereportbeach.com

+90 242 834 80 65

Andifli, Bayındır/Kaş/Antalya

info@ufakdereportbeach.com

Özel işletme


Hakkında

Doğa ile huzurun birleştiği noktada dinlendirici bir tatil için Ufakdere Camping’i ziyaret edebilirsiniz. Akdeniz’in soğuk suları ve dinginleştirici rüzgârıyla birleşen Ufakdere Camping’te konforlu bir yaz tatili yapabilirsiniz. Ücretli kamp alanına ulaşmak için toplu taşıma ya da özel araçları kullanabilirsiniz. İşletmeye gelirken özel aracınızı kullanacaksanız ilk olarak Kaş-Demre istikametinde ilerlemeniz gerekiyor. Bayındır levhasından sağa saptıktan sonra 2,5 km giderek Hayıt levhasından sola yönelmelisiniz. Ardından 3 km’lik yol gittikten sonra Okçuöldü levhasını göreceksiniz. Biraz daha ilerledikten sonra Ufakdere Beach tabelasını göreceksiniz. Tabelayı takip ettikten sonra özel aracınızı bırakarak kalan yolu yürüyerek devam etmeniz gerekir. Likya Yolu üzerinde kurulan Ufakdere Camping’e Antik Likya Yolu üzerinden yaklaşık üç saatlik bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz.

Tarihin tozlu sayfalarına da tanıklık edeceğiniz Likya Yolu üzerinden Ufakdere Camping’e geldikten sonra çadır konaklaması yapabilirsiniz. Ufakdere’nin muhteşem deniz manzarasıyla büyülenirken çadırınızı dilediğiniz bölgeye kurabilirsiniz. Büyüleyici konaklama hizmetlerinin yanı sıra işletmenin tercih edilme nedenlerinden biri de çeşitli imkânları. Tesiste konaklarken wc, duş, sıcak su, internet bağlantısı, elektrik ve restoran gibi türlü hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Tesisin şirin restoranında uzun bir süre unutamayacağınız lezzeti yemeklerin keyfini çıkartabileceksiniz.

Ufakdere Camping’te konaklarken anılarınızı oldukça eğlenceli hâle getirecek birçok etkinliği keşfedebilirsiniz. Tarihin dokusunu keşfedeceğiniz Ufakdere Camping’in kurulduğu Likya Yolu üzerinde trekking yapabilirsiniz. Üstelik Likya Yolu üzerinde doğayı keşfederken doğa fotoğrafçılığı da yapabilirsiniz. Meis ve masmavi bir denizi kuşbakışı gözlemleyeceğiniz Camping’te biriktirdiğiniz anıların paha biçilmez olacağını söyleyebiliriz. İşletmeye doğru yola çıkmadan önce detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Buzdolabı

Restoran

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş