Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı

Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı
4,30

--

--

Menteşe/Muğla


Hakkında

Gözlerden uzak, sessiz ve sakin bir kamp alanında vakit geçirmek isterseniz rotanıza mutlaka Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanını eklemelisiniz. Ücretsiz kamp bölgesi Muğla’nın Menteşe ilçesi sınırları içerisinde yer alır. Muğla şehir merkezine 52 km’lik bir mesafede bulunan büyüleyici bölgeye özel araç ya da toplu taşıma araçları ile kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgede konaklama için bungalov gibi özel yapılar bulunmaz. Bu nedenle sessiz ve sakin koyun çevresinde dilediğiniz bölgeye çadırınızı kurabilirsiniz.

Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı çevresinde ücretli konaklayabileceğiniz birçok işletme bulunur. Ücretsiz konaklamak isterseniz işletmelere uzak ve denize yakın bir bölgeye çadır kurabilirsiniz. Çevrede tesislerin varlığı günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için bir imkân sunar. Gün içerisinde tuvalet ya da duş gibi ihtiyaçlarınızı özel tesislerde karşılayabilirsiniz. Ücretsiz kamp bölgesinde yeme-içme ihtiyaçlarınızı karşılamak için çevre restoran ya da büfelerine gidebilirsiniz. Kendi imkânlarınızla yemek hazırlamak isterseniz de malzemeleri hazır ederek gelmenizi tavsiye ederiz.

Sıcak ve soğuk renkleri birleştiren büyüleyici kamp bölgesinde deneyebileceğiniz birbirinden çeşitli aktiviteler bulunur. Denize sıfır bölgede konaklarken gün içerisinde Ege’nin sakin sularında yüzebilir ya da özgür bir dalışın keyfini çıkartabilirsiniz. Bunun yanı sıra ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir trekking rotası belirleyebilir ya da bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Kamp bölgesine doğru yola çıkmadan önce eksikleri gidermenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Dalış
Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Market

Sıcak su

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş