Turan Piknik Alanı Camping

Turan Piknik Alanı Camping
4,60

--

0 535 632 75 17

Kapaklı köyü Çakaldere, Armutlu/Yalova

Özel işletme


Hakkında

Ailenizle birlikte piknik yaparken huzurlu kamp anıları biriktirebileceğiniz bir tatil için Turan Piknik Alanı Camping’e gidebilirsiniz. Tesisin güvenli şekilde hazırlanmış yapısı ve konforlu konaklama imkânları sayesinde kendiniz oldukça özel hissetme şansına sahipsiniz. Üstelik yalnızca ailelerin kabul edildiği tesiste hayalini kurduğunuz huzura ulaşabilirsiniz. Turan Piknik Alanı Camping tesisi Yalova’nın Armutlu ilçesi ve Kapaklı Köyü’nde hizmet veriyor. Tesisin Armutlu-Gemlik Yolu’na yakınlığı sayesinde ulaşım oldukça kolay bir şekilde sağlanabiliyor. Turan Piknik Alanı Camping’e İstanbul’dan 2 saat, Bursa’dan 55 dakika, Yalova il merkezinden 1 saat 7 dakika ve Armutlu ilçesinden yaklaşık yarım saat içerisinde ulaşabilirsiniz. Kamp alanına giriş yaptıktan sonra aracınızı çadır yanına da güvenle park edebilirsiniz. 

Turan Piknik Alanı Camping tesisi hem piknikçiler hem de kampçılara aynı anda hitap etmeyi başarıyor. Dolayısıyla kamp süresi boyunca keyifli mangal etkinlikleri yapabileceğiniz gibi kendi kurmuş olduğunuz çadırda da güvenle konaklayabilirsiniz. Turan Piknik Alanı Camping tesisinde çadırların yanında yemek yiyip sohbet edebileceğiniz ortak oturma alanları hazırlanmış. Üstelik masaların gölgelik ve manzaralı yapısı sayesinde keyifli anılar biriktirme şansı da bulabilirsiniz. Turan Piknik Alanı Camping tesisinde kendi yemeğinizi hazırlayabileceğiniz bir ortak kullanım alanı bulunuyor. Böylece mangalın yanı sıra farklı yemekler için de alternatifler hazırlayabiliyorsunuz. Aileler için özel olarak hazırlanan Turan Piknik Alanı Camping’te mescit, sıcak su, elektrik bağlantısı, aydınlatma, ortak oturma ve mangal alanı gibi olanaklar bulabilirsiniz.

Turan Piknik Alanı Camping’te masmavi bir denizin dokusunu keşfederken yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Ayrıca tesiste balık tutma şansınız da bulunuyor. Kamp alanının denizinde midye gibi sert cisimler bulunabilir. Bu nedenle konforlu bir şekilde denize girmek için yanınızda deniz ayakkabısı getirebilirsiniz. Turan Piknik Alanı Camping tesisinde doğanın çeşitli renklerini keşfetmek için yürüyüş, bisiklet sürüşü ya da gezi de planlayabilirsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce merak ettikleriniz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş