Tiny House Village İznik

Tiny House Village İznik
5,00

tinyhousevillageiznik.com/

0 532 685 12 05

Mustafalı, Sahil boyu, İznik/Bursa

Özel işletme


Hakkında

İznik Gölü kenarında doğanın konforlu alternatiflerini keşfedeceğiniz bir tatil için Tiny House Village İznik tesisine doğru yola çıkabilirsiniz. Doğanın içerisinde huzurlu bir tatilin kapısını aralayan tesisin kapsamlı hizmetleri ve birbirinden çeşitli konaklama alternatifleriyle kendinizi tatil boyunca özel hissedebilirsiniz. Tiny House Village İznik tesisi, Bursa’nın İznik ilçesi ve Mustafalı Mahallesi’nde sahil yolu üzerinde bulunuyor. Bu sayede tesise Bursa şehir merkezi üzerinden 1 saat ve İznik ilçe merkezinden yaklaşık 15 dakika içerisinde ulaşım sağlanıyor. Gemlik-İznik Yolu’na oldukça yakın konumda bulunması sayesinde tesise ulaşım toplu taşımayla da gerçekleştirilebiliyor. Bunun yanı sıra tesise özel araçla geldikten sonra güvenli park imkânlarını kullanma şansınız da bulunuyor.

Tiny House Village İznik isimli tesiste doğayla bir bütün olabileceğiniz konaklama alternatifleri mevcut. Birinci alternatif olarak tesiste yemyeşil zeytin ağaçlarının ortasına kurulmuş “Yeşil Ev” konseptini tercih edebilirsiniz. Yeşil evin yatak odası, banyo, mutfak ve veranda olanakları sayesinde kendinizi doğanın içerisinde ev konforunu hissederken bulabilirsiniz. Kamp ruhuyla bütünleşmiş konforlu tercihleri bulabileceğiniz konseptlerden diğerleri de “Tiny House Çınar” ve “Tiny House Zeytin” evleri oluyor. 300 m2 bahçe içindeki Tiny House ev konseptleri sayesinde kendinizi oldukça özel hissedebilirsiniz. Son olarak 2+1 bir konsept ile konforun doruklarına ulaşabileceğiniz bir tercih için “Büyük Ev” alternatifine göz atabilirsiniz. Tiny House Village İznik tesisinde konaklamaya dair tercihiniz her ne olursa olsun doğa içerisinde hayal ettiğinizden çok daha konforlu bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tiny House Village İznik tesisinde dinlenirken dinç kalabileceğiniz aktiviteleri keşfedebilirsiniz. Öncelikle tesisin özel ateş çukurlarında kamp ateşini yakarak sevdiklerinizle keyifli bir sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca yemyeşil bir doğanın içerisinde izole aktiviteleri keşfetmek için de bisiklet sürebilir ya da trekking aktivitesini deneyebilirsiniz. Tesiste tercihiniz yaz aktivitelerinden yana olursa da göl çevresine giderek yüzme, dalış ve balıkçılık gibi faaliyetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Tiny House Village İznik isimli tesise doğru yola çıkmadan önce müsaitlik durumu ve kapsamlı hizmetlerini sorgulamak için önceden iletişime geçebilirsiniz.  


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş