The King of Likya Camping

The King of Likya Camping
4,90

instagram.com/the.king.of.likya.camping/

0530 641 56 65

Mavikent, Korsan Koyu Karaöz, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Akdeniz’in huzuruyla keyifli bir kamp yapabileceğiniz eşsiz rotalar arasında The King of Likya Camping tesisi bulunuyor. Korsan Koyu’na yürüyerek 2-3 dakikalık mesafede bulunan tesis Antalya’nın Olimpos bölgesinde hizmet veriyor. Camping’in büyüleyici konumu ve sunmuş olduğu imkânlar sayesinde kendinizi tatilde bambaşka bir dünyaya ziyaret etmiş gibi hissedebilirsiniz. Gökyüzünün eşsiz mavisiyle birleşen eğlenceli renklere sahip The King of Likya Camping tesisine ulaşım özel araçla sağlanıyor. Toplu taşımayla ulaşım sağlayamayacağınız tesise kendi aracınızla gittiğinizde çeşitli park imkânlarından da güvenle faydalanabilirsiniz.

Mavi bir huzuru çağrıştıran The King of Likya Camping tesisinde misafirler kendi çadırlarıyla konaklayabiliyor. Çadırlar için özel olarak ayrılmış gölgelik bölgelerde çadırınızı kurarak hem huzurlu hem de konforlu bir kamp yapabilirsiniz. Konforlu ayrıntılarla zenginleştirilmiş tesisin mottosu “Bir çadır, bolca kitap, fazlasıyla kitap, taş üstünde kahve ve sessizlik” olarak belirlenmiş. Dolayısıyla tesiste kaldığınız günlerde kendinizi zihinsel olarak da dinlenmiş hissedebileceğiniz birçok seçenek mevcut. The King of Likya Camping’te sunulan kapsamlı hizmetlerden biri de yeme-içme yönünde. Tesiste tost ve gözleme gibi aperatif yiyecekleri tüketebileceğiniz bir büfe bulunuyor. Aynı zamanda kahve, çay ve soda gibi içecekleri de temin edebiliyorsunuz. Kendi yemeğinizi hazırlamak isterseniz de konaklama ücretine dâhil olarak ortak kullanım mutfakta buzdolabı ve ocak gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz.

The King Likya of Camping’in konumu itibariyle deniz ve ormanı bir arada yaşayabileceğiniz eşsiz bir atmosferle buluşabilirsiniz. Doğanın her iki armağanını da keşfedeceğiniz tesiste hem fiziksel hem de mental olarak iyi hissedebileceğiniz birçok aktivite imkânı mevcut. Arzunuza göre tesiste yürüyüş, gezi ya da fotoğrafçılık yapabilirsiniz. Ayrıca Korsan Koyu’na kısa bir sürede ulaşarak özgürce yüzebilir ya da dalış sayesinde masmavi denizin sualtı güzelliklerini keşfedebilirsiniz. The King of Likya Camping tesisi kapılarını Mayıs ayı itibariyle misafirlerine açıyor. Dönem ve fiyatlandırma hakkında kapsamlı bilgi almak için yola çıkmadan önce tesisle iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

17°/15° C

Clouds

Çar (28.Şub)

18°/16° C

Clear

Per (29.Şub)

18°/16° C

Clouds

Cum (01.Mar)

17°/16° C

Clouds

Cmt (02.Mar)

17°/16° C

Clear

Paz (03.Mar)

17°/15° C

Clear

Pzt (04.Mar)

16°/15° C

Clear

Sal (05.Mar)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş