Tepe Camping

Tepe Camping
3,90

tepecamping.com/

0 532 614 53 48

Merkez Denizli, Pamukkale/Denizli

info@tepecamping.com

Özel işletme


Hakkında

Pamukkale’de eşsiz bir doğa atmosferiyle baş başa kalabileceğiniz rotalardan biri de Tepe Camping tesisi oluyor. Deniz seviyesinden yaklaşık 700 metre yükseklikte tepenin üzerine kurulan kamp tesisinde büyüleyici bir şehir manzarasıyla baş başa kalma şansına sahipsiniz. 13.500 m2’lik geniş bir alan üzerine kurulmuş Tepe Camping tesisinde, tatilde aradığınız eğlenceli ve keyifli bir ortama ulaşabilirsiniz. Bu sayede kamp sezonlarında ailenizle birlikte eğlenceli bir tatil için tesisi güvenle tercih edebilirsiniz. Tepe Camping tesisinin İstanbul’a 6 saat 13 dakika, İzmir’e 2 saat 58 dakika ve Antalya şehir merkezine yaklaşık olarak 3 saati bulan bir ulaşım süresi mevcut. Ayrıca Denizli şehir merkezinden 44 dakika ve Pamukkale’den yaklaşık 10 dakika içerisinde tesise ulaşabilirsiniz. Toplu taşımayla ulaşımın sağlanamadığı kamp tesisine Yeniköy Yolu üzerinden kolayca varabilirsiniz. Üstelik konaklama ücretine dahil olarak park imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Pamukkale’de eşsiz bir manzara seyir keyfi sunan Tepe Camping’te birbirinden konforlu konaklama imkânları mevcut. Öncelikle tesisin özel belirlemiş olduğu alanlara çadırınızı güvenle kurabilirsiniz. Ayrıca özel çim alanla kaplanmış bir park noktasına karavanınızı güvenle park ederek kesintisiz su hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Kamp tatilinde tercihiniz daha konforlu bir konaklamadan yana olursa da tesisin özel 2-3-4 kişilik odalarını kiralayabilirsiniz. İşletme tarafından özel olarak tasarlanan odalarda klima, TV bağlantısı, sıcak su, duş ve wc gibi olanaklar bulunuyor. Bu sayede günlük tatil ihtiyaçlarınızın büyük çoğunluğunu oda içerisinde karşılayabiliyorsunuz. Pamukkale’de kampçılara konforlu tatil anıları vadeden Tepe Camping tesisinde kahvaltı ve günün her saatinde eşsiz lezzetler sunan bir restoran mevcut. Ayrıca restoranda lezzetli ızgara çeşitlerini deneyebileceğiniz gibi mangal hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Kurtluca Mahallesi ve Ören Sokak beldesinde bulunan Tepe Camping tesisinde hem yetişkin hem de çocukların vakit geçirebileceği bir yüzme havuzu mevcut. Üstelik havuzun düzenli olarak temizlenme politikası sayesinde hijyene yönelik soru işaretlerinizi geride bırakabilirsiniz. Kamp tesisinde kalırken isteğinize göre çeşitli aktiviteleri deneyimleyebileceğiniz gibi bahçede mangal yakarak ailenizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tepe Camping tesisine doğru tatil için yola çıkmadan önce müsaitlik, hizmet ve konaklama hakkında sorularınızı cevaplamak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş