Tavus Kuşu Camping & Karavan

Tavus Kuşu Camping & Karavan
4,80

instagram.com/tavuskusucamping/

0533 474 90 12

Ulupınar, Kemer/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Doğanın büyüleyici atmosferini keşfederken hem mavi hem yeşilin doruklarında dinlendirici bir kamp yapabileceğiniz eşsiz rotalardan biri de Tavus Kuşu Camping & Karavan. Tesis, Antalya’nın Çıralı Olimpos bölgesinde hizmet veriyor. Camping’in büyüleyici güzellik olan Yanartaş’a yakınlığı misafirleri ilk etapta büyülemeye yeten önemli bir neden oluşturuyor. Hem aile hem de arkadaş tatili için favori rotalardan biri olabilecek Tavus Kuşu Camping & Karavan tesisine ulaşım özel araç ve toplu taşımayla kolayca sağlanabiliyor. Bu sayede tesiste konaklarken duyduğunuz konforu ulaşım esnasında da hissedebilirsiniz. Üstelik özel aracınızı tesisin otoparkına güvenle park edebilirsiniz.

Tavus Kuşu Camping & Karavan tesisinde kendi çadırınızla konaklayabildiğiniz gibi tesisin özenle tedarik edilen çadırlarını da kiralayabilirsiniz. Konfordan ödün vermek istemediğiniz noktada da zevkli seçeneklerle tasarlanmış bungalov yapıları tercih edebilirsiniz. Son olarak tesiste karavanınızı park ederek birçok ihtiyacı kolayca karşılayabileceğiniz özel karavan park alanları bulunuyor. Tesisin tüm alanı kaplayan ağaç kapasitesi geniş bir bölge için gölgelik alan sağlıyor. Bu sayede günün en sıcak saatlerinde de olsa kendinizi ferah hissedebiliyorsunuz. Tavus Kuşu Camping & Karavan tesisinde yemeğinizi buzdolabı ve ocak gibi çeşitli olanakların sunulduğu ortak kullanım mutfakta hazırlayabilirsiniz. Ayrıca barbekü alanında mangal yaparak sevdiklerinizle keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Tesiste hem aileler hem de gençler için özel bir bölüm ayrılmış. Bu sayede tesiste, kendi tatil tercihinize göre konforlu tercihlerle kolayca buluşabiliyorsunuz.

Tavus Kuşu Camping & Karavan tesisinden çarşı merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca elverişli konumu sayesinde kafe, market ve balık restoranlara vakit harcamadan gidebilirsiniz. Tesisin masmavi bir denize de yaklaşık 100 metrelik kısa mesafesi mevcut. Bu sayede yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı gibi eşsiz yaz aktivitelerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ruhsal olarak daha iyi hissedebileceğiniz aktivitelere vakit ayırmak için gezi, trekking ya da fotoğrafçılık yapabilirsiniz. Tavus Kuşu Camping & Karavan tesisi kapılarını 20 Nisan tarihinde açıyor. Sezona özel güncel bilgiler için yola çıkmadan önce tesisle iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş