Tatil Camping

Tatil Camping
4,70

tatilcamping.com/

0 535 692 12 92

Adrasan, Deniz Cad. Sarıkavak Mah. No:132 Adrasan/Kumluca

Özel işletme


Hakkında

Tatil Camping’te devasa portakal ağaçlarının bulunduğu yemyeşil bir bahçede kamp yapabilirsiniz. Adrasan’ın Deniz Sokak bölgesinde hizmet veren Tatil Camping, doğanın müthiş atmosferini keşfederken gelişmiş hizmetleriyle keyifli bir tatil ortamı vadetmeyi başarıyor. Üstelik Tatil Camping’in merkezi konumu sayesinde şehir merkezi ve Adrasan halk plajına kısa sürede gidebiliyorsunuz. Tesisin elverişli konumu ulaşımı da oldukça avantajlı kılıyor. Dolayısıyla tesise hem özel araç hem de toplu taşımayla gidebilirsiniz. Adrasan merkezinden özel aracınızla Tatil Camping’e 240. Sokak istikametini kullanarak yaklaşık 6 dakika içerisinde varabilirsiniz. Ayrıca tesise gelirken Adrasan ilçe minibüslerini de tercih edebilirsiniz.

Devasa ağaçların ortasında ruhunuzu rahatlatacak serin bir atmosfer sağlayan Tatil Camping’te hem kendi çadırınız hem de tesisin yerleşik çadırlarında konaklayabilirsiniz. Üstelik göz alıcı ışıklar ve doğanın eğlenceli renkleri içerisinde yer alan ful gölgelik çadır alanı sayesinde güneşin keskin ışıklarına maruz kalmıyorsunuz. Tatil Camping’te konforlu hissedebilmeniz için konaklama seçeneklerinin yanı sıra geniş bir hizmet anlayışı da mevcut. Tesiste kesintisiz sıcak su, tuvalet, duş, buzdolabı, bulaşık yıkama alanı, mangal yeri, tüp, elektrik ve internet bağlantısı gibi hizmetler bulunuyor. Dolayısıyla kamp tatilinizi yaparken günlük ihtiyaçlarınızı da kolayca karşılayabiliyorsunuz. Tatil Camping’te kampçılar için sunulan alternatiflerden biri de yemek yönünde. Tesisin ortak kullanım mutfağı ve mangal alanında kendi yemeğinizi hazırlayabildiğiniz gibi kafenin özel lezzetlerini de deneyebilirsiniz.

1.7 dönümlük geniş bir bahçede hizmet veren Tatil Camping, Adrasan halk plajına yaklaşık 3-4 dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunuyor. Böylece Adrasan’ın muhteşem denizinde yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Ayrıca bölgenin elverişli konumu sayesinde olta balıkçılığına da vakit ayırabilirsiniz. Macera dolu bir kamp anısı biriktirmek için Likya Yolu’nda trekking yapabilir ya da Adrasan’ın çeşitli koylarını ziyaret edebileceğiniz kapsamlı bir tekne turuna katılabilirsiniz. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak ihtiyacınız olan her hizmeti sunan Tatil Camping’e doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat bilgisi ve müsaitliğini öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş