Taşgölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı

Taşgölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı
3,90

instagram.com/tasgolucamping/

0 533 710 67 52

Ereğli/Zonguldak

Özel işletme


Hakkında

Doğayla bütünleşmiş bir tesiste birbirinden kapsamlı hizmetlerle buluşmak için Taşgölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı’na gidebilirsiniz. Zonguldak şehrinin Ereğli ilçesi ve Gökçeler Köyü bölgesinde hizmet veren tesis, 53 dönümlük Taş Gölü arazisi içerisinde konumlanıyor. Taşgölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı’nın Zonguldak şehir merkezine 40 dakika, Ereğli ilçe merkezine 28 dakika ve Gökçeler Köyü’ne yaklaşık olarak 5 dakikalık ulaşım süresi bulunuyor. Bu sayede tesise, çevre bölgelerden ulaşım Gökçeler Köyü istikametinde kolayca sağlanıyor. Taşgölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı’na gelirken yolların biraz bozuk ve engebeli olduğunu bilerek devam etmelisiniz. Yolculuğun sonunda aracı elverişli bir noktaya park ederek kamp tatilinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Taşgölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı tesisinde şelaleler, fındık ağaçları, dereler ve göletler çevresinde kamp yapmanın ayrıcalığına ulaşabilirsiniz. Doğanın yemyeşil atmosferinde konumlanmış tesiste çadırınızı manzaralı bir noktaya kurarak Karadeniz’in büyüleyici noktalarını keşfedebilirsiniz. Özel bir işletme tarafından çalışmaları sürdürülen Taşgölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı’nda faydalanabileceğiniz pek çok hizmet bulunuyor. Bu sayede kamp alanında büfe, çeşme, sıcak su, ateş alanı, yürüyüş parkuru, duş ve buzdolabı türevi pek çok hizmetten faydalanabilirsiniz. Konumu ıssız bir köy izlenimi veriyor olsa da tesis, dört köpek tarafından kesintisiz korunuyor. Bu sayede özellikle gece zamanları köye inebilecek hayvan tehlikesinden korunabiliyorsunuz.

Taşgölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı’nda doğanın huzur verici rotalarını keşfedebileceğiniz pek çok aktivite şansı bulabilirsiniz. Bunun için tesis içerisinde bulunan spor alanını tercih ederek futbol, voleybol ve türevi aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca doğanın farklı renklerinden beslenen Taşgölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı’nda unutulmaz bir trekking turuna çıkabilirsiniz. Taşgölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı’nda günlük yemek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir tesis bulunuyor. Ancak tesis içerisinde içecek olarak yalnızca alkolsüz ürünlerin satıldığını bilmelisiniz. Taşgölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce hizmet ve olanaklar hakkında bilgiye ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

19°/15° C

Clouds

Çar (24.Nis)

19°/14° C

Clouds

Per (25.Nis)

16°/10° C

Clear

Cum (26.Nis)

15°/10° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol
Futbol

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş