Taş Camping Assos

Taş Camping Assos
4,60

taspalace.com/

0286 721 70 47

Bademli Köyü Sahil Yolu, Bademli/Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Taş Camping Assos’ta sıcak ve konforlu bir kamp tatili yapabilirsiniz. Butik çalışma prensibiyle hizmet veren Taş Camping, Ayvacık ilçesi Bademli mevkiinde yer alıyor. Merkezi konumu sayesinde tesise kolayca ulaşırken yol esnasında da zorluk çekmiyorsunuz. Taş Camping Assos’a ulaşım için özellikle şahsi araçlar kullanılıyor. Kendi aracınızla tesise gelmek için öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru devam etmelisiniz. Ardından Ayvacık Gülpınar Yolu yönünde sola döndükten sonra Bademli Köyü Sahil Yolu’na doğru devam etmelisiniz. Daha sonra Bademli Köyü Sahil Yolu boyunca ilerlemek için düz devam ettiğinizde Taş Camping’i yolun solunda görebilirsiniz. Tesise gelirken toplu taşımayı tercih edecekseniz de Bademli yönüne giden minibüslere binebilirsiniz. Ancak indiğiniz noktadan tesise kadar uzun bir yol kat etmeniz gerekiyor. Kalan yolu kat etmek için araçlardan yardım isteyebilir ya da taksi tutabilirsiniz. Üstelik tesise özel aracınızla geldiğinizde güvenle kullanabileceğiniz elverişli araç otoparkı da bulunuyor.

Butik bir konaklama konforu sunan Taş Camping Assos’ta çadır kurma yerleri ve karavan park alanları bulunuyor. Ayrıca kendi ekipmanlarınız yoksa tesisin yerleşik çadırlarını kiralayarak konaklayabilirsiniz. Taş Camping’in yerleşik çadırları oldukça büyük bir kapasiteye sahip. Yaklaşık 3 kişilik bir konaklama imkânı sunan çadırlarda kişisel buzdolabı ve klima gibi lüks olanaklar sayesinde konfordan da ödün vermenize gerek kalmıyor. Bademli Köyü’nde denize sıfır bir kamp tatilinin keyfini çıkaracağınız Taş Camping Assos’ta restoran ve ortak kullanım mutfak alanı bulunuyor. Dolayısıyla gün içerisinde açlığınızı restoranın eşsiz öğünleri ya da kendi hazırladığınız yemeklerle giderebilirsiniz. Tesiste mangal yakmak isteyen misafirler için özel alanlar belirlenmiş. Bu noktada kontrollü bir şekilde mangal yakabilirsiniz. Ancak tesiste kamp ateşine doğayı korumak amacıyla izin verilmiyor. 

Assos’un muhteşem denizine sıfır bir konumda yer alan Taş Camping’te konaklayan misafirlerin ücretsiz kullanabileceği şezlong ve şemsiye imkânı mevcut. Ayrıca gün boyunca yaz güneşinin keyfini çıkarırken kendinizi serin sulara bırakacağınız bir yüzme ya da dalış yapabilirsiniz. Üstelik masmavi suları keşfedeceğiniz bir olta balıkçılığına da ağırlık verebilirsiniz. Merkezi konumuyla dikkat çeken Taş Camping’te doğanın birbirinden renkli armağanlarını keşfetmek için trekking, gezi, bisiklet sürüşü ya da fotoğrafçılık yapabilirsiniz. Taş Camping Assos’a ilişkin sorularınız için kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Voleybol
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş