Tarihi Tuzla Tesisleri

Tarihi Tuzla Tesisleri
4,10

tarihituzlatesisleri.com/

0 216 395 53 86

Evliya Çelebi, Mustafa Kemal Cd., Tuzla/İstanbul

info@tarihituzlatesisleri.com

Özel işletme


Hakkında

1927 yılından beri kaliteyi konforlu tercihlerle buluşturan Tarihi Tuzla Tesisleri’nde çeşitli olanakları bir arada bulabileceğiniz eşsiz bir tatile imza atabilirsiniz. İstanbul’un Tuzla ilçesinde hizmet veren tesiste bir tatilden bekleyeceğiniz tüm arzuları gerçekleştirmek üzere benzersiz bir konsept oluşturulmuş. Dolayısıyla şehirden çok uzaklaşmadan aradığınız tatil konseptini doğanın kalbinde yani Tarihi Tuzla Tesisleri’nde bulabilirsiniz. Tuzla Termal Tesisleri karşısında bulunan işletmeye merkezi konum avantajı sayesinde kolayca ulaşım sağlamak mümkün. Dolayısıyla tesise gelirken İstanbul’un toplu taşıma araçlarını ya da kendi özel aracınızı tercih edebilirsiniz. 

İstanbul’un kalbinde farklı konseptleri bir araya getiren Tarihi Tuzla Tesisleri, 40 dönüm çamlık arazi üzerine kurulmuş. Tesisin geniş alanı içerisinde etkinlik, organizasyon ve yaşam alanı olarak ziyaretçiler çeşitli hizmetlerle buluşturuluyor. Tatilinizi eğlenceli etkinlik ve organizasyonlarla süsleyeceğiniz tesiste otel odaları ve özenle dekore edilmiş bungalov yapılarda konaklayabilirsiniz. Üstelik konforlu konaklama seçenekleriyle buluşacağınız tesiste 200 araçlık otopark, mini bir park, çocuk kulübü, mescit, otel odaları, bungalovlar ve hazırlık odaları, yüzme havuzu, kafeler ve sportif alanlar şeklinde sıralanan hizmetlerden de faydalanma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda tesisi düğünler, yemekler, şirket etkinlikleri ve toplantılar için de güvenle tercih edebilirsiniz.

Tarihi Tuzla Tesisleri’nde her yaştan misafiri mutlu edecek aktivite imkânları da geliştirilmiş. Tesiste çocukların keyifli vakit geçirebilmesi için oyun alanları bulunuyor. Aynı şekilde yetişkinlerin de kendini iyi hissederken dinlenebileceği hamam gibi seçenekler düzenleniyor. Bu sayede tesiste konforlu bir sessizliğin tadını çıkarırken çeşitli etkinlik ve yürüyüş, gezi, fotoğrafçılık gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Tarihi Tuzla Tesisleri’ne doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat bilgisi, rezervasyon talepleri ve hizmet bilgileri için iletişime geçebilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)