Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı

Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı
3,80

--

(0324) 515 34 04

Akdeniz, Mersin - Antalya Yolu, Erdemli/Mersin

Özel işletme


Hakkında

Mersin’in Erdemli ilçesinde, çam ormanlarının ortasında huzurlu bir kamp deneyimini Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda gerçekleştirebilirsiniz. Mersin-Antalya Yolu üzerinde hizmet veren tesiste hem çadır hem karavan kampını aynı anda deneyimleme şansına sahipsiniz. Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı, merkezi konum avantajıyla misafirlerin kolay ulaşım sağlayabileceği bir lokasyonda bulunuyor. Tabiat parkının Adana şehrine 2 saat 40 dakika, Mersin şehir merkezine 57 dakika ve Erdemli ilçe merkezine yaklaşık olarak 10 dakikalık kısa bir ulaşım süresi bulunuyor. Bunun için özel araçla birlikte yola çıktığınızda Alparslan Türkeş Bulvarı ve Mersin-Antalya Yolu’nu kullanabilirsiniz. Kısa bir yolculuk süresi sonunda özel araçla tabiat parkına geldikten sonra otopark imkânlarından da faydalanabilirsiniz. Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’nın merkezi konumu sayesinde ulaşımda toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsiniz.

Erdemli çamlığının yemyeşil doğasına kurulmuş Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda çadır ve karavan kampı yapabilme şansına sahipsiniz. Tesiste özel belirlenen çadır ve karavan alanlarında konaklarken doğanın büyüleyici atmosferini keşfedebilirsiniz. Ayrıca ormanlık bir alan içerisinde birbirinden farklı canlı ve bitki türlerini keşfetme şansına da sahipsiniz. Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda misafirlerin kendini rahat hissetmesi adına pek çok hizmet ayrıntısı da düşünülmüş. Bunun için kamp alanında kalırken sıcak su, elektrik bağlantısı, aydınlatma, duş, wc, plaj ve büfe gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak tabiat parkının kampçı ve piknikçilere ayrı belirlediği alanlar sayesinde gürültüden uzak, izole bir kamp tatili gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik çadırınızı geniş gölgelik bir alana kurarak sabahın ilk ışıklarını serinlikle karşılayabilirsiniz.

Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’nın denize sıfır konumu ve yemyeşil orman dokusu pek çok aktivite fikrini mümkün kılıyor. İlk olarak çam ormanlarını keşfedebileceğiniz bir doğa yürüyüşüne çıkarak birbirinden farklı bitki türleriyle tanışabilirsiniz. Buna ek olarak parkın merkez lokasyonlara yakınlığı sayesinde gün içerisinde şehir turlarına çıkarak Erdemli bölgesini keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Tabiat parkı içerisinde güneşin keyfini çıkarırken masmavi bir denizi keşfetmek için yüzme, dalış ve olta balıkçılığını da deneyimleyebilirsiniz. Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak adına iletişim kurabilirsiniz. 

 

Görseller: 1. M.r. Polat, 2. M.r. Polat, 3. Hüsnü Caner, 4. M.r. Polat, 5. Seyfettin Gündoğdu, 6. Yunus Üçtepe, 7. Zafer Ersoy, 8. Engin Musa Aslan, 9. Aybike Kalyon Yılmaz, 10. Emrullah Yücedağ, 11. Engin Musa Aslan, 12. Engin Musa Aslan


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bisiklet

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)