Sünnet Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı

Sünnet Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı
4,10

bolu.gov.tr/sunnet-golu

(0312) 207 50 00

Sünnet Köyü Yolu, Sünnet/Göynük/Bolu

Özel işletme


Hakkında

Doğa harikası Bolu’nun Göynük ilçesinde uzun süre unutulmayacak bir kamp tatili için Sünnet Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’na doğru yola çıkabilirsiniz. Yeşillikler ve göl kenarında bulunan tabiat parkında yılın birikmiş stresini atabileceğiniz gibi inzivaya davet eden vakitler de geçirebilirsiniz. Sünnet Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’nın Göynük ilçe merkezine yaklaşık olarak 24 km’ye ulaşan bir süresi mevcut. Bolu şehir merkezine ise yaklaşık 80 km’lik uzaklıkta bulunan tesise Bolu – Bilecik yolu ve D160 istikametini kullanarak özel araçla kolayca gelebilirsiniz. Ayrıca Bolu şehir merkezinden yola çıktığınızda yaklaşık 1 saat 20 dakika içerisinde kamp alanına ulaşabilirsiniz. Şahsi aracınızın bulunmadığı durumlarda toplu taşımayla Göynük merkezine gelerek kalan yolu araç kiralamasıyla devam edebilirsiniz.

Sünnet Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı gezi, piknik ve kamp aktiviteleri için tercih ediliyor. Dolayısıyla tabiat parkına geldikten sonra gezi için bir süre ayırabilir, piknikle keyifli vakit geçirebilir ya da kamp yapabilirsiniz. Sünnet Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda karavan ve çadır kampı için elverişli imkânlar bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda tabiat parkının gelişmiş hizmetleri sayesinde doğa içerisinde dilediğiniz konfor seviyesine ulaşabilirsiniz. Sünnet Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda konforlu anılar biriktirirken sıcak su, duş, elektrik bağlantısı, internet, büfe ve kır lokantası gibi olanakları bulabilirsiniz. Bu sayede doğanın derinliklerinde konforlu bir kamp tatili yapabilirsiniz. Tabiat parkı içerisinde doğayı keşfederken otel konforunu bulmak isteyenler için bir otel tesisi de bulunuyor. Bu sayede gün içerisinde doğayla içe içe vakit geçirdikten sonra kiralamış olduğunuz otel odasında kalma şansınız da mevcut.

Sünnet Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda Bolu’nun eşsiz atmosferini keşfedeceğiniz çeşitli aktivite imkânları var. Bunun için göletin çevresinde olta balıkçılığı yaparak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca ailenizle birlikte piknik yapabilir ya da gezi aktiviteleriyle eğlenceli vakitlere adım atabilirsiniz. Sünnet Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda doğanın derinliklerini keşfedeceğiniz huzurlu yürüyüş rotaları bulunuyor. Bu bölgelerde trekking yaparak görmüş olduğunuz doğal mirasları fotoğraflama şansına ulaşabilirsiniz. Göynük bölgesinin popüler tabiat parkına doğru yola çıkmadan önce bilgi almak adına iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Gezi
Rahatlama
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş