Šuma Disanje Boutique Hotel & Restaurant

Šuma Disanje Boutique Hotel & Restaurant
4,10

sumadisanje.com/

0 216 724 5 724

Yeniköy, Alaçam Sokak No:44/1A, Şile/İstanbul

rezervasyon@sumadisanje.com

Özel işletme


Hakkında

Şile’nin yemyeşil atmosferinde kuş seslerinin eşlik edeceği dinlendirici bir tatil için Šuma Disanje Boutique Hotel & Restaurant tesisini ziyaret edebilirsiniz. Boşnak köyü Şile Yeniköy’de, şehrin yanı başında hizmet veren tesis, adını da Boşnakça “Orman” anlamına gelen Šuma ve yine Boşnakça “Nefes Al” anlamına gelen Disanje kelimelerinden alıyor. Adını bile doğa harikalarından alan yıldızlı tesiste şehir otelciliğinin kalıplaşmış düzeninden uzakta, doğayla bütünleşeceğiniz bir tatile doğru adım atabilirsiniz. Hotel, büyükşehrin sağladığı birçok avantaja kısa süreli bir mesafedeyken doğanın sade ve konforlu havasını da almanızı sağlıyor. Dolayısıyla merkezi konumu sayesinde özel aracınız ile kolayca tesise gelme şansınız mevcut. Üstelik özel aracınızı park edebileceğiniz elverişli rotaları da tesis içerisinde kolayca bulabilirsiniz.

Büyükşehre her ne kadar yakın olsa da gürültü ve klasik rutinlerden uzak bir tatil prensibini benimseyen Šuma Disanje Boutique Hotel & Restaurant tesisinde misafirler için çeşitli konaklama alternatifleri düzenlenmiş. Tesisin Thermowood ağaçtan üretilmiş ve birbirinden bağımsız 22 adet ağaç evinde aradığınız konforun çok daha fazlasını bulabileceksiniz. Çam, Meşe, Defne ve Çınar adlarını taşıyan odaların hepsinde orman manzarasına karşı büyülenerek verandada tertemiz bir atmosferin tadını çıkarabilirsiniz. Çam, Meşe ve Çınar adı verilen evlerde bulunan lüks oturma gruplarında yılın stresini üzerinizden atarken Defne evlerinde şömine ve jakuzi başında aradığınız lüks tercihleri bulabilirsiniz. Tesiste konforlu bir konaklamanın yanı sıra üç tarafı cam ve orman manzarasıyla çevrili, 60 m² açık alan verandaya sahip olan restoranda şefin birbirinden lezzetli spesiyallerini deneme şansına da sahipsiniz.

Šuma Disanje Boutique Hotel & Restaurant tesisinde toplantılar, lansmanlar, eğitimler ve kurumsal etkinlikler gibi birçok anlaşmalı organizasyon düzenleniyor. Tesisin alanında tecrübeli etkinlik ekibiyle her iki cephesi tamamen ormana açılan cam duvarlardan 200 metrekare (120 kişilik) büyük salon ve ufak çaplı ekipler için 20 metrekare (10 kişilik) küçük salonda hizmet veriliyor. Dolayısıyla önemli toplantı ya da kurumsal etkinliklerinizi Šuma Disanje’nin ilham verici atmosferiyle düzenleyebiliyorsunuz. Aynı şekilde yemyeşil bir doğa üzerine kurulmuş tesiste yürüyüş, gezi ve doğa fotoğrafçılığı yapma imkânına da sahipsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce rezervasyon yaptırmak ve hizmetler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

17°/11° C

Clear

Cmt (13.Nis)

18°/13° C

Clear

Paz (14.Nis)

21°/16° C

Clear

Pzt (15.Nis)

23°/19° C

Clouds

Sal (16.Nis)

24°/19° C

Clouds

Çar (17.Nis)

17°/12° C

Rain

Per (18.Nis)

15°/10° C

Rain

Cum (19.Nis)

16°/12° C

Rain

Cmt (20.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş