Sultaniye Camping

Sultaniye Camping
4,90

sultaniyecamping.com/

+90 532 626 1962

Ekincik, Köyceğiz/Muğla

sultaniyecamping@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Köyceğiz Gölü’nün yanı başında ve Ölemez Dağı’nın eteklerinde eşsiz bir kamp tatili için Sultaniye Camping’i tercih edebilirsiniz. Yüksek çam ormanlarının altında huzurlu bir kamp deneyimi sunan Sultaniye Camping, yıl boyunca unutamayacağınız bir kamp deneyimi yaşayabilmenizi sağlıyor. Bu sayede hem kendiniz hem de aileniz için doğru bir tatil tercihi yapabiliyorsunuz. Sultaniye Camping’in Denizkızı feribota yaklaşık 4 km’lik bir mesafesi bulunuyor. Bu sayede Sultaniye Köyü güzergahından Sultaniye Kaplıcaları’nı geçince kısa sürede kamp alanına ulaşabilirsiniz. Ayrıca uçakla Dalaman Havalimanı’na geldiğinizde ücretli transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Özel araçla kamp alanına geldiğinizde ise konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânından yararlanabilirsiniz.

Köyceğiz’in huzurlu rotası Sultaniye Camping’te doğa içerisinde kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Üstelik çadırınızda hem konforlu hem de huzurlu bir konaklama gerçekleştirirken pek çok hizmet olanağından faydalanabilirsiniz. Sultaniye Camping’te misafirler için sıcak su, duş ve tuvaletler, mutfak, mangal alanı, bulaşık ve çamaşır yıkama alanları bulunuyor. Üstelik konaklama ücretine dahil olarak faydalandığınız hizmetler sayesinde ev konforunu tatilde de kolayca bulabiliyorsunuz. Tesisin doğanın nimetlerinden faydalanmış eşsiz olanakları için ise organik köy gıda ürünleri ve konservelerden tercih ederek unutulmaz bir deneyime imza atabilirsiniz.

Sultaniye Camping’te konakladığınız süre boyunca pek çok aktiviteyi keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Kamp alanında kalırken tesis sınırları içerisinde yoga, pilates, meditasyon ve sanat atölyeleri düzenleyebilirsiniz. Ayrıca trekking, izcilik, bisiklet turu, Likya Yolu ve Sultaniye Kaplıca gezilerine katılabilirsiniz. Aynı şekilde 10 km uzaklıkta Ekincik Plajı’na giderek yüzme ve dalış aktivitelerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Sultaniye Camping’in kapsamlı hizmetleri ve müsaitliğini öğrenmek için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş