Şuayipli Köyü Plajı Kamp Alanı

Şuayipli Köyü Plajı Kamp Alanı
4,20

--

--

Kurfallı, Şile/İstanbul

Özel işletme


Hakkında

Uzun süre unutamayacağınız bir sahil şeridine tanıklık etmek isterseniz kampınızı Şuayipli Köyü Plajı’nda yapabilirsiniz. Şile ilçe merkezine yaklaşık 30 km’lik bir mesafede yer alan kamp alanı özel bir işletme tarafından çalışmalarını sürdürüyor. Bölgenin muhteşem bir sahil şeridine uzanan berrak denizi özellikle yaz sezonunda sıklıkla misafir ağırlıyor. Huzuru bulacağınız Şuayipli Köyü kamp alanına Ağva’ya giden her türlü araçla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda bölgeye özel aracınızla da gidebiliyorsunuz. 

Şuayipli Köyü Plajı’nın 3 km’yi bulan uzun sahil şeridi çadır kampı için geniş bir düzlük sunuyor. Üstelik bölgenin kolay ulaşım imkânı sayesinde karavan kampı da yapabiliyorsunuz. Çadır ya da karavan ile konaklayacağınız bölgenin sahil şeridinde olması hem huzurlu Karadeniz rüzgârlarını keşfetmenizi sağlarken hem de konforlu bir alan vadediyor. Bu sayede konakladığınız bölgeden kısa süre içerisinde kendinizi engin sulara bırakabiliyorsunuz. Kamp noktasının sahil şeridinde olması özellikle hafta sonları birçok misafirin akın etmesine neden oluyor. Dolayısıyla kampta sakinlik ve huzurdan yanaysanız hafta içi vakitlerini tercih edebilirsiniz. Şuayipli Köyü Plajı yakınlarında ücretli tesislerin yanında ücretsiz kamp yapabileceğiniz bölgeler de bulunuyor. Ancak özel bölgede konaklarken işletmeye verdiğiniz otopark ücreti dâhil 80 TL gibi bir ücret karşılığında her türlü hizmet bedelinden ücretsiz faydalanabiliyorsunuz. Kamp alanı sınırları içerisinde wc, duş, elektrik, büfe, sıcak su, otopark, denize girilebilir alan ve yürüyüş parkuru gibi hizmetler bulunuyor. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılamak için kamp sınırları dışına çıkmanız gerekmiyor.

Şuayipli Köyü Plajı’nda konaklarken zihninizi dinlendirirken doğa ile bütünleşeceğiniz birçok aktiviteyi de deneme fırsatı bulabiliyorsunuz. Kamp alanında konaklarken gün içerisinde kendinizi Şile’nin hırçın ama bir o kadar da soğuk denizlerine bırakarak ferahlayabilirsiniz. Aynı zamanda bölgenin yürüyüş parkurlarında dinç kalmanızı sağlayacak bir trekking yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirmek isterseniz de plaj voleybolu oynamanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

17°/13° C

Rain

Pzt (22.Nis)

16°/15° C

Rain

Sal (23.Nis)

22°/18° C

Clouds

Çar (24.Nis)

20°/16° C

Rain

Per (25.Nis)

19°/14° C

Clear

Cum (26.Nis)

18°/13° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

19°/14° C

Clouds

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş