Su Uçan Şelalesi Kamp Alanı

Su Uçan Şelalesi Kamp Alanı
4,30

--

--

Turgutlar, Menemen/İzmir


Hakkında

Ege’nin incisi İzmir sınırları içerisinde şehir gürültüsünden uzaklaşıp doğa ile baş başa kalacağınız bir kamp tatili yapmak istiyorsanız Su Uçan Şelaleleri tam olarak size göre. İzmir Menemen Turgutlar istikametinde bulunan büyüleyici şelaleler doğanın mucizelerine tanık olma fırsatı sunuyor. Su Uçuran Şelaleleri bölgesi çadır kampı için uygundur. Bölgeye gelirken özel çadırınızı ve profesyonel kamp ekipmanlarını yanınıza alabilirsiniz.

Ücretsiz kamp alanı çevresinde herhangi bir özel işletme bulunmaz. Bu sayede günlük ihtiyaçlarınızın büyük bir çoğunluğunu karşılamak için profesyonel kamp tecrübelerinize başvurmak zorunda kalabilirsiniz. Kamp bölgesine özel araç ile ulaştıktan sonra Su Uçuran Şelalelerini gözlemlemek için uzun bir yol kat etmeniz gerekir. Bu nedenle kamp alanına gelirken rahat ayakkabı ve kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Ziyaretçilere muhteşem bir manzara sunan şelale yakınlarında anın fotoğraflarını kaydedebilir ya da kamp ocağında ısıttığınız lezzetli bir çayı yudumlayabilirsiniz.

Doğal kamp bölgesinde deneyimleyebileceğiniz birçok etkinlik bulunur. Tertemiz oksijeniyle adeta ferahlayacağınız Su Uçuran Şelaleleri çevresinde bisiklet sürebilir, doğa fotoğrafçılığı yapabilir ya da uyku matınızı zihninizi rahatlatacak bir yoga etkinliğine dâhil edebilirsiniz. Aynı zamanda bölgede trekking için de muhteşem bir doğa imkânı bulunur. Belirlediğiniz bir trekking rotasında doğa yürüyüşü yaparken doğanın farklı noktalarını keşfedebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

37°/21° C

Clear

Cmt (22.Haz)

37°/25° C

Clear

Paz (23.Haz)

36°/24° C

Clear

Pzt (24.Haz)

38°/21° C

Clear

Sal (25.Haz)

38°/23° C

Clear

Çar (26.Haz)

Aktiviteler

Kültür
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol
Gezi
Rahatlama
Bisiklet

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Ağaçlık alan