Su Camping

Su Camping
4,50

su-camping.business.site/

0 537 453 81 11

Sarnıç, Menteşe/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Denize sıfır bir konumda, butik tatil konseptini bulacağınız kamp alanlarından biri de Su Camping. Muğla şehrinin Menteşe sınırları içerisinde hizmet veren Su Camping’in büyüleyici bir manzarası mevcut. Üstelik muhteşem doğa manzarasıyla birleşen hijyenik hizmet olanakları tesisin her yıl sayısız tatilci tarafından ziyaret edilmesini sağlıyor. Doğasever kampçılar için özenle hazırlanmış Su Camping, ulaşım yönünde de çeşitli alternatiflere sahip. Muğla’nın Akyaka ilçesinden Su Camping’e özel araç ile gelecekseniz merkezden yola çıkarak Atatürk Caddesi’ni takip edebilirsiniz. Yaklaşık 40 dakikalık bir yolculuk süresi sonunda Su Camping’e ulaşabilirsiniz. Tesise gelirken özel araç yerine toplu taşıma tercih ederseniz de Muğla ilçe merkezinden hareket eden Akyaka araçlarını kullanabilirsiniz.

Maviyle yeşilin büyüleyici rotası Su Camping’te konfordan ödün vermeyen çeşitli konaklama birimleri mevcut. Tesise gelirken kendi çadır ya da karavanınızı getirebilirsiniz. Ancak mini bir kamp alanı olarak hizmet veren Su Camping’te sayılı kamp alanı bulunuyor. Bu nedenle tatil için tesise doğru yola çıkmadan önce arayarak rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Yaz sezonu boyunca kampçıların bir tatilden beklediği her türlü hizmete karşılık veren Su Camping’te kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Bunun için özel oluşturulmuş ortak kullanım mutfak alanında tezgah, buzdolabı, bulaşık yıkama alanı ve ocaktan faydalanabilirsiniz. Ayrıca “Mangalsız kamp olmaz!” derseniz de tesisin özel olarak belirlenmiş olduğu alanlarda kendi mangalınızı yakabilirsiniz. Su Camping’te misafirlerin elektrik ihtiyacını gidermek üzere çadırların yanına özel olarak elektrik hattı veriliyor. Dolayısıyla teknolojik cihazlarınızı getirerek günlük işlerinize tatilde de kesintisiz olarak devam edebiliyorsunuz.

Su Camping’in kendine özel bir plaj alanı mevcut. Kamp alanından 6-7 basamaklı bir merdiven ile ulaşılan özel plajda şezlong ve şemsiye gibi özel olanaklardan da faydalanabilirsiniz. Güneşin yenileyici ışıklarıyla yaz tatiline keyif kattığınız özel plajda voleybol da oynayabilirsiniz. Berraklığıyla adeta göz kamaştıran denizde yüzme ve olta balıkçılığı da yapabilirsiniz. Ayrıca Su Camping’in muhteşem denizinde dalış yaparak ender görülen sualtı güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Tatilcilerin ruhsal ve bedensel olarak yenilenmesini sağlayan Su Camping’in tertemiz bir atmosferi bulunuyor. Dolayısıyla tatil süresi boyunca kendinizi iyi hissetmek için trekking, bisiklet turu ya da koşu gibi aktivitelere ağırlık verip tertemiz atmosferin keyfini çıkarabilirsiniz. Su Camping’e doğru yola çıkmadan önce rezervasyon yaptırmak ve çeşitli sorularınız hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş