Star Beach Park Camping

Star Beach Park Camping
4,10

facebook.com/starbeachparkcamping/

0 532 370 69 96

Çenger, Manavgat/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Antalya’nın Manavgat ilçesinde denize sıfır eşsiz bir kamp imkânı sunan tesislerin başında Star Beach Park Camping geliyor. Hijyen ve kaliteden ödün vermeyen Star Beach Park Camping tesisinde yıl boyunca hayalini kurduğunuz bir tatil anısını gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Tesis, Antalya’nın Manavgat ilçesi ve Çenger bölgesinde hizmet veriyor. Tesisin, elverişli konumu itibariyle hem Antalya-Mersin kara yoluna bir cephesi hem de Akdeniz’in büyüleyici denizine manzarası bulunuyor. Bu sayede şehirlerarası otobüs ve dolmuşlar Star Beach Park Camping tesisinin önünden geçiyor ve toplu taşımayla ulaşımı mümkün kılıyor. Ulaşımın oldukça kolay sağlandığı tesise gelirken tercihiniz özel araçtan yana olacaksa da Manavgat’tan 20 dakika ve Antalya şehir merkezinden yaklaşık 1 saat 15 dakikalık bir sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Denize sıfır eşsiz bir noktada hizmetlerini sürdüren Star Beach Park Camping isimli tesiste birbirinden farklı konaklama imkânlarını bulabilirsiniz. Öncelikle kendi çadırınızda kalabilir ya da tesisin hazırlamış olduğu özel çadırları bir ücret dahilinde kiralayabilirsiniz. Tesiste kalırken tercihiniz çadır yerine karavandan yana olursa da şahsi karavanınız ile yola çıkarak tesisin park imkânlarından faydalanabilirsiniz. Star Beach Park Camping’te kendinizi konforlu hissetmeniz için konaklamayla birlikte pek çok hizmet olanağı da düşünülüyor. Bu sayede tesiste büfe, market, sıcak su, mutfak, internet, elektrik bağlantısı ve aydınlatma gibi olanaklar bulabilirsiniz. Ayrıca yemek noktasında ortak kullanım mutfağı kullanabileceğiniz gibi ızgara çeşitlerinin yapıldığı büfeyi de deneyimleyebilirsiniz. Yemek saatlerinize farklı bir öğün katmak için de sevdiklerinizle lezzetli bir mangal yapabilirsiniz.

Star Beach Park Camping tesisinin denize sıfır ve doğayla bütünleşik konumu pek çok aktivite için olanak sağlıyor. Bu sayede tesiste kendinizi iyi hissedebileceğiniz yüzme, dalış ya da olta balıkçılığına vakit ayırabilirsiniz. Aynı şekilde yemyeşil bir doğanın tadını çıkarmak adına doğa yürüyüşlerine çıkıp ayrıca bisikletinizle de çevreyi keşfedebilirsiniz. Star Beach Park Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce konaklama ve hizmet hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş