Sokakağzı Zeytin Kamp

Sokakağzı Zeytin Kamp
4,60

zeytinkamp.com/

0535 811 16 43

Koyunevi Köyü Sokakağzı Mevkii N0:500, Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Sokakağzı Zeytin Kamp’ta doğayı keşfederken eğlenceden geri kalmayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz. Assos’un Sokakağzı mevkiinde bulunan Zeytin Kamp, şehir rutinlerinden sıkılıp benliğiyle baş başa kalmak isteyen tatilciler için kurulmuş. Tesiste muhteşem zeytin ağaçları altında dalga sesleri eşliğinde sevdiğin kitabı okuyabilir ya da arkadaşlarınızla derin sohbete dalabilirsiniz. Sokakağzı’nda hizmet veren Zeytin Kamp’a ulaşım Behram Yolu ve Ayvacık Gülpınar yolu üzerinden iki alternatif şeklinde sağlanıyor. Ayvacık Gülpınar Yolu üzerinden yaklaşık yarım saatte tesise varmak için Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru batı yönünde ilerlemelisiniz. Daha sonra Ayvacık Gülpınar Yolu yönünde sola doğru dönmelisiniz. Ardından Balabanlı Köyü İç Yolu'na doğru sola döndükten sonra bir kez sağa dönebilirsiniz. Dümdüz ilerlediğinizde Sokakağzı Zeytin Kamp’ı yol üzerinde sağda görebilirsiniz. Tesise toplu taşımayla gelmek için de Ayvacık otogarından kalkan Gülpınar minibüslerine binip Koyunevi Köyü'nde inmelisiniz. Kalan 3-4 km'lik yolu yürüyebilir ya da yardım isteyebilirsiniz. Önceden tesisi arayıp haber verirseniz müsaitlik durumuna göre yoldan alabilirler. Tesise gelirken tercihiniz özel araçtan yana olursa da araç otoparkından faydalanabiliyorsunuz.

Doğayla bütünleşmiş Sokakağzı Zeytin Kamp’ta şahsi çadır ya da karavanınız ile konaklayabilirsiniz. Üstelik şahsi kamp ekipmanlarınız yok ise tesisin misafirler için tahsis etmiş olduğu yerleşik çadırları kiralayabilirsiniz. Zeytin ağaçları altında adeta huzur bulacağınız tesiste arzuladığınız tatil anlayışına göre her şekilde konforlu bir şekilde konaklarken yeme ve içme ihtiyaçları için de türlü alternatifler bulabilirsiniz. Zeytin Kamp’ta kendi yemeğini pişirmek isteyen misafirler için ortak kullanım bir mutfak alanı bulunuyor. Ayrıca tesiste farklı damak tatlarına hitap eden geniş yemek seçeneğine sahip restorandan faydalanmak mümkün. Aynı zamanda tesisin barında soğuk ve lezzetli içeceklerin tadına da bakabilirsiniz. Sokakağzı Zeytin Kamp, üçüncü nesil kahve yapan tek kamp işletmesi olma unvanına da sahip. Dolayısıyla tesiste konaklarken lezzetli dünya kahvelerini de deneme şansı bulabiliyorsunuz. Tesiste ateş yalnızca mutfak alanında yakılıyor. Dolayısıyla çadır alanında özel bir kamp ateşi ve mangal yakmanız tesis tarafından yasaklanmış.

Sokakağzı Zeytin Kamp’ta keyifli bir gün geçirebileceğiniz ücretsiz şezlong ve şemsiye hizmeti bulunan bir plaj mevcut. Aynı zamanda tesisin etkinlik alanında masa tenisi ve dart gibi oyunları deneyebilirsiniz. Doğayla bütünleşeceğiniz farklı etkinlikler için de bölgede trekking, bisiklet sürüşü, yüzme, dalış, olta balıkçılığı ve yoga yapabilirsiniz. Tesise ilişkin çeşitli sorularınız için gitmeden önce iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş