Sofular Plajı Kamp Alanı

Sofular Plajı Kamp Alanı
3,90

--

--

Sofular, Şile/İstanbul


Hakkında

Sakin bir denizde yüzmenin keyfini çıkartırken çadırla konaklayabileceğiniz güvenli bir bölge arayışındaysanız Sofular Plajı kamp alanını tercih edebilirsiniz. Ücretsiz kamp alanı, Şile ilçe merkezine yaklaşık 16 km’lik bir mesafede yer alıyor. İlçe merkezinden ulaşırken vakit kaybetmeyeceğiniz bölgeye hem özel araç hem de toplu taşıma araçları ile gidebiliyorsunuz. Bölgenin hem doğa ile iç içe yapısı hem de ulaşım kolaylığı sezon boyunca kampçılar tarafından ilgi görmesini sağlıyor. Şehir gürültüsü ve yaşam rutinlerinden sıkıldığınızda kendinizi hem ücretsiz hem de huzurlu bir bölgede bulmak isterseniz Sofular Plajı’na gidip çadır kampı yapabilirsiniz.

Sofular Plajı çevresinde denize girilebilecek bir plaj, vakit geçirebileceğiniz bir mesire alanı ve çadır kurabileceğiniz bir kamp alanı bulunuyor. Gün içerisinde masmavi bir denizin keyfini doyasıya yaşarken doğa ile iç içe kamp yapabileceğiniz bölgeye çadır kurabiliyorsunuz. Üstelik çadır kurduğunuz bölgede muhteşem bir deniz manzarası ve doğanın benzersiz yeşili göz önüne seriliyor. Sofular Plajı’nda mesire alanı, kamp bölgesi ve plajın birbirine beşer dakikalık yakın bir mesafede olması bölgeyi olabildiğince düzayak ve konforlu yapıyor. Bu sayede konakladığınız bölgeden plaja ya da mesire alanına geçerken yorulmuyorsunuz. Kolay ulaşım sağlayabileceğiniz ücretsiz kamp alanında çadır kampının yanı sıra şahsi karavanınızla da konaklayabiliyorsunuz.

Sofular Plajı çevresinde kamp yaparken duş, wc ya da elektrik gibi birçok ihtiyacınızı çevre işletmelerden karşılayabiliyorsunuz. Yeme-içme gibi önemli gereksinimler için de Sofular Köyü’nde bulunan büfelerden yararlanabilirsiniz. Sezon boyunca tercih edilen bölgenin geniş arazisi ve düz konumu birçok aktiviteye de imkân sağlıyor. Bölgede ücretsiz kamp yaparken bisiklet sürebilir, yürüyüş yollarında trekking ya da gezi yapabilirsiniz. Aynı zamanda masmavi bir denizde yüzme ve dalışın keyfini çıkartabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek isterseniz de yanınızda bir top getirerek voleybol oynayabilirsiniz. Tesise gelmeden önce ihtiyaçlarınızı çevre işletmelerden karşılamanız gerektiğini unutmayın. Bölgede işletmelere ücret ödemek istemezseniz ihtiyaçlarınızı hazırlayarak gelebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Restoran

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş