Şirinler Camping Adrasan

Şirinler Camping Adrasan
4,90

sirinlercamping.com/

0 (507) 897 16 53

Adrasan mahallesi, Sarıkavak Cd. No:74, Kumluca/Antalya

info@sirinlercamping.com

Özel işletme


Hakkında

Doğada huzurun derinliklerine ulaşabileceğiniz huzur verici bir tatil için Şirinler Camping’e gidebilirsiniz. Adrasan’ın Sarıkavak Caddesi üzerinde yer alan Şirinler Camping, şehrin yorucu gürültü ve trafik karmaşasından kurtularak doğanın derinliklerinde kendinize biraz vakit tanımanıza imkân sunuyor. Üstelik Şirinler Camping’te başınızı çevirdiğiniz her bir nokta büyüleyici bir doğa manzarasıyla çevrelenmiş. Böylece kampınız boyunca fiziksel olarak dinlenebileceğiniz gibi dağların büyüleyici atmosferiyle ruhsal bir dinginlik de yaşayabilirsiniz. Adrasan Şirinler Camping’e geleceğiniz sezona özel rezervasyon yaptırdıktan sonra Adrasan ilçe merkezinden 240. Sokak konumunu takip ederek yaklaşık 6 dakika içerisinde tesise ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şirinler Camping’e Adrasan ilçe minibüslerini kullanarak da gelebilirsiniz.

Doğanın eğlenceli renkleriyle harmanlandığı gibi nostaljik detayları vurgulayan Şirinler Camping’te konaklarken hem kendi çadır hem de karavanınızı tercih edebilirsiniz. Ayrıca çadırınız olmadığı durumlarda tesisin kendi yerleşik çadırlarını kiralayabilirsiniz. Doğanın içerisinde lüks detayları yakalamak ve kendinizi özel hissetmek için de Şirinler Camping’in bambu odaları mevcut. Tesisin özel bambu evlerini bütçe dostu tercihlerle kiralayabildiğiniz gibi içerisinde yatak, nevresim ve yastık gibi konforlu olanaklar da bulabilirsiniz. Adrasan’ın samimiyet temasıyla hizmet veren vazgeçilmez rotası Şirinler Camping’te kendi yemeğinizi hazırlayabileceğiniz ve ev konforunu aratmayan bir ortak kullanım mutfak mevcut. Mutfakta tabak, çatal, kaşık, tencere, tava, buzdolabı ve ocak gibi her türlü malzemeyi bulabilirsiniz. Dolayısıyla Şirinler Camping, evdeki rahatlığınızı tatile taşıyabilmeniz için de doğru bir tercih olacak gibi görünüyor.

Adrasan Kız Kalesi manzarasına ev sahipliği yapan Şirinler Camping, halk plajına 600 metrelik kısa bir uzaklıkta bulunuyor. Dolayısıyla gün içerisinde tesisin hamağında nar ve portakal ağaçları arasında huzurlu vakitler geçirebileceğiniz gibi halk plajına giderek yazın ferahlatıcı birçok aktivitesini deneyimleyebilirsiniz. Adrasan halk plajında yapabileceğiniz yüzme, dalış, olta balıkçılığı, tekne turu ve kano turu gibi aktiviteler mevcut. Ayrıca doğanın atmosferi bol ve yeşil detaylarını keşfetmek isterseniz Likya Yolu üzerinde trekking yapabilir ya da şehir merkezine bir gezi planlayabilirsiniz. Bütçe dostu ve konforlu tercihleriyle vazgeçilmez rotanız olacak Adrasan Şirinler Camping’e doğru yola çıkmadan önce rezervasyon yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Kano
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Balık Tutma
Voleybol
Yoga
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş