Şiringöl Kamp Alanı ve Restoran

Şiringöl Kamp Alanı ve Restoran
4,50

instagram.com/sirincedesiringol/

0 542 825 42 82

Şirince, Selçuk/İzmir

Özel işletme


Hakkında

İzmir’in Selçuk ilçesinde keyifli kamp anıları biriktirebileceğiniz bir tatil için Şiringöl Kamp Alanı ve Restoran tesisini ziyaret edebilirsiniz. İzmir’in Selçuk ilçesinde misafirlerini kaliteli hizmet politikasıyla buluşturan tesis, Şirince bölgesinde bulunuyor. Şiringöl Kamp Alanı ve Restoran tesisi, Şirince’nin merkezine 1 km’lik çok kısa bir mesafede konumlanıyor. Dolayısıyla gün içerisinde Şirince bölgesine giderek keyifli vakitlere imza atabiliyorsunuz. Kamp tesisinin merkezi konum avantajıyla misafirlerine sunduğu konforlu olanaklardan biri de ulaşım yönünde sağlanıyor. İstanbul’dan 5 buçuk saat, Muğla’dan 2 saat 17 dakika ve İzmir’den 1 saat 5 dakikalık ulaşım süresinin bulunduğu tesise özel araçla kısa bir sürede varabilirsiniz. Bunun için Şirince Köyü Yolu’nu kullanabilir ve araçla tesise geldikten sonra misafirlere özel olarak hazırlanmış otopark imkânlarından yararlanabilirsiniz.

İzmir’in şirin rotası Şiringöl Kamp Alanı ve Restoran tesisinde ailenizle birlikte konforlu bir tatile imza atabileceğiniz konaklama alternatifleri bulunuyor. Kamp tesisinde tercihinize göre belirli alanlara çadır kurabilir, şahsi karavanla gelebilir ya da özenle tasarlanmış bungalow evlerinde kalabilirsiniz. Kamp ekipmanlarınız ve tatil tercihinize göre tesisin sunmuş olduğu konaklama alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Yemyeşil bir doğanın içerisine kurulmuş Şiringöl Kamp Alanı ve Restoran tesisinde misafirlerin ateş yakabilmesi için odun imkânı sunuluyor. Ayrıca kahvaltıdan başlayarak günün bütün öğünlerini lezzetli tercihlerle karşılamak için restorandan faydalanabilirsiniz. Gün içerisinde hazırlamış olduğunuz yemekleri piknik alanında sevdiklerinizle birlikte tüketerek oldukça keyifli anılar biriktirebilirsiniz.

Şiringöl Kamp Alanı ve Restoran tesisinde organizasyon, özel gün etkinlikleri, kamp festivalleri, araba grup organizasyonları ve daha pek çok etkinlik düzenleniyor. Yaz sezonu boyunca kamp tesisinde düzenlenen etkinlikler sayesinde ailenizle birlikte keyifli vakitlere imza atabilirsiniz. Yeşilin merkezi haline gelen tesiste doğanın tertemiz atmosferini keşfetmek için çeşitli doğa aktivitelerini de yapabilirsiniz. Bunun için doğa yürüyüşü, bisiklet sürüşü ve gezi gibi etkinliklere katılmanızı tavsiye ederiz. Şiringöl Kamp Alanı ve Restoran tesisine doğru yola çıkmadan önce merak ettiğiniz soruların cevabını almak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Gezi
Rahatlama
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Tuvalet

Duş